Przejdź do treści

W Centrum Stworzone dla Zdrowia spotkaliśmy…

W Centrum Stworzone dla Zdrowia spotkaliśmy...
Zdjęcie: Dorota Białkowska
Podoba Ci
się ten artykuł?
Udostępnij bliskim
Najnowsze
Fryzjerka znalazła dziwną plamkę na jej głowie. Okazało się, że po 13 latach ma nawrót raka
szczepionka
Grypa – dlaczego się szczepimy?
Marihuana leczy raka. Mit czy prawda?
Mama i stetoskop
Mama i stetoskop: Nie wierzcie we wszystko co znajdziecie w internecie. Jeśli jest coś, co was nurtuje, to pytajcie lekarzy
Niepożądany odczyn poszczepienny. Jak często występuje?

Magdę Pawluk. Ma 26 lat, z wykształcenia jest historyczką sztuki i masażystką. A z zamiłowania podróżniczką, fotografką, rowerzystką i… gadułą. Dlatego właśnie opowiedziała nam, jak było w Centrum i czego nowego się o sobie dowiedziała.

Na początku września odwiedziłam Centrum Stworzone dla Zdrowia. Pomysł podsunęli mi znajomi. Skoro można w samym centrum Warszawy dzięki meganowoczesnym urządzeniom dowiedzieć się co nieco o swoim organizmie – czemu nie?

Sprawdzenie kondycji i stanu mojego organizmu okazało się naprawdę proste i zajęło tylko kilka minut. Po odczytaniu wyników testów dowiedziałam się m.in, że „kompozycja mojego ciała jest idealna”, co przyprawiło mnie o uśmiech i cień satysfakcji – w końcu zimę spędziłam na siłowni, choć przeciwności losu było wiele – śniegi i zamiecie skutecznie zniechęcają do wyjścia z domu. Mój wiek biologiczny został obliczony na 25 lat, a mam 26, więc oby tak dalej! Testy wskazały moją dokładną wagę oraz zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie, stopień nawodnienia, masę białka – wszystko to mam w normie, a to naprawdę przyjemne uczucie – wiedzieć, że wysiłek, jaki się wkłada w codzienną aktywność i sensowną dietę naprawdę ma sens. Testy wykazały też niedobór masy substancji mineralnych – dzięki temu wiem, że pewne składniki muszę uzupełnić, po prostu wzbogacając dietę. System obliczył minimalną ilość kalorii, które powinnam spożywać w ciągu dnia, co przyda się przy organizacji posiłków. Bardzo podoba mi się to, że wyniki w zwartej, przejrzystej formie można bezpośrednio wydrukować ze strony hellozdrowie.pl. Mam do nich dostęp zawsze, kiedy chcę.

Zdjęcie: Dorota Białkowska

Fajna akcja. Wszyscy się gdzieś spieszą, w końcu to Marszałkowska, a tu nagle przestrzeń, która zabiera z tego zgiełku. I jeszcze można wyjść z pakietem informacji o swoim organizmie. Podoba mi się!

Zdjęcie: Dorota Białkowska

Podoba Ci się ten artykuł?

Tak
Nie

Zainteresują cię również:

Kubek kawy

Kawa a jakość plemników. Okazuje się, że jest zależność!

Angelina Jolie najpierw szokowała, teraz ratuje życie

Strach przed bólem gorszy niż ból

Strach przed bólem gorszy niż ból

6 badań, dzięki którym diagnozujemy nowotwory

Nie odkrywaj swojej pasji – stwórz ją

Zdenerwowany? Zjedz coś

Fitness na zdrowe jelita

Owoce i warzywa bez przemycania

Owoce i warzywa bez przemycania

Pies kontra upał. Jak pomóc zwierzakowi?

10 ekokosmetyków idealnych na lato

10 rzeczy, które czyścisz źle, za rzadko lub wcale

Mamo, mam coś w oku!