Przejdź do treści

6 rzeczy, których zazdroszczę celebrytom

6 rzeczy, których zazdroszczę celebrytom
Mel B już nie może. Ale trener może, więc pomoże. Zdjęcie: East News
Podoba Ci
się ten artykuł?
Udostępnij bliskim
Najnowsze
Odchudzone wersje świątecznych dań
Chora kobieta stoi z kubkiem w ręku i chusta na głowie i patrzy przez okno
Przełom w leczeniu chorób nowotworowych. „Ostatnia nadzieja dla pacjentów bez nadziei”
Kobieta w ciąży trzyma w ręku zdjęcie z badania USG
Rezygnacja z Banku Tkanek Germinalnych. Czy jest szansa dla kobiet chorych na raka?
kobieta używająca mikroskopu
Leki na cukrzycę i nadciśnienie sposobem na raka?
wegański stek wydrukowany w drukarce 3D
Wegański stek z drukarki 3D

Piszę dla was o celebrytach. Jak ćwiczą, jak o sobie dbają, jakie stosują diety. Przyszedł czas, żeby napisać, co mnie w nich wkurza.

1. Większość znanych aktorek to wychudzone patyczaki. Wszystko na nich dobrze leży i świetnie wyglądają w kamerze. Na okładkach kolorowych magazynów jeszcze lepiej. Ja wiem, że to zasługa Photoshopa, ale co z tego, skoro działa. Oczywiście żadna z nich nigdy nie powie, ile to ją naprawdę kosztuje pracy. Że wiecznie nie dojada i pół dnia spędza na sali gimnastycznej. Raz na jakiś czas trafi się “aktorka charakterystyczna” z lekką nadwagą, z którą przez chwilę można się utożsamiać, ale najczęściej ona też po jakimś czasie zamienia się w piękną chudą ździrę, bo jej się ta „charakterystyczność” nudzi. A człowiek wpada w kolejnego doła.

2. Mają czas, żeby ćwiczyć codziennie. Po dwie godziny. Albo i dwa razy dziennie, jeśli np. przygotowują się do roli i muszą nabrać masy mięśniowej. Ponieważ dużą częścią ich pracy jest to, żeby ładnie wyglądać, to nikt ich nie pyta: „A po co ci to? Nie szkoda ci czasu na pierdoły? Nie lepiej elegancko na kanapie z książką poleżeć?”

3. Stać ich na prywatnego trenera, który przyjdzie do domu, wysłucha narzekań na brak siły i mocy, a potem zaciągnie nad basen i będzie z nimi ćwiczył. Oczywiście w miłym słoneczku. On im tak ułoży ćwiczenia, żeby najlepiej rzeźbiły to, co mają rzeźbić, a ukrywały to, co mają ukryć. Pilnuje ich, podkręca, zagrzewa do walki. A potem jeszcze pochwali publicznie, że tak wspaniale ćwiczą i że praca z nimi to sama przyjemność. Że są takie dzielne, silne i wspaniałe. I co z tego, że robi to za konkretną kasę? 

4. Wielu z nich ma prywatnego kucharza, który pilnuje godzin posiłków i ich zawartości kalorycznej. I jeszcze dba o to, żeby były pyszne, elegancko podane, urozmaicone… Na pewno jeszcze pilnuje lodówki, żeby nie łaziły do niej po nocy i nie wygrzebywały z jej zakamarków jakichś pyszności, kiedy nikt nie patrzy. Jeśli nie mają kucharza, to na pewno ich stać na wspaniałe restauracje, które takie żarcie oferują. I to nie tylko od święta, tylko tak na co dzień. 

5. Umieją tyć i chudnąć na życzenie, jeśli tego wymaga rola. Tak dobrze im to idzie, że można odnieść wrażenie, że zrzucenie 15 kg to najprostsza rzecz pod słońcem. Ale spróbujcie „w realnym życiu” stracić nadprogramową piątkę (ja już drugi rok nad nią pracuję i ciągle nic)!

6. I teraz najgorsze. Jak jakaś aktorka / celebrytka zachodzi w ciążę i rodzi dziecko, to mniej więcej po dwóch miesiącach wygląda już tak samo dobrze albo i lepiej, niż przed ciążą. I nie ma znaczenia, czy to jej pierwsze, drugie, czy czwarte dziecko. Zero brzucha, zero zmęczenia, zero stresu. Oczywiście to wszystko dlatego, że każde kolejne dziecko to większe szczęście / więcej miłości / więcej spełnienia. A cała przyziemna reszta (zrzucanie ciążowej nadwagi) oczywiście robi się sama. Przy karmieniu. Z butelki. 

Podoba Ci się ten artykuł?

Tak
Nie

Zainteresują cię również:

Co papierosy robią z układem krążenia

Kobieta trzymająca się za plecy na dole z powodu bólu pleców

Co oznacza ból pleców na dole i jakie podjąć leczenie, by go uśmierzyć?

Kobieta trzymająca się za plecy między łopatkami z powodu bólu łopatek

Co oznacza ból pleców między łopatkami i jak go leczyć?

Kasztanowe moelleux z pieczonymi gruszkami

Kasztanowe moelleux z pieczonymi gruszkami

8 nawyków, których warto się pozbyć przed trzydziestką

Razowe galette z gruszkami

Razowe galette z gruszkami

Sposoby na wzdęcia

6 zaskakujących rzeczy powodujących wzdęcia

11 rzeczy, które niszczą twoje zęby

Zimowa owsianka z dynią

10 faktów o napięciowym bólu głowy

10 faktów o napięciowym bólu głowy

Złota owsianka z kurkumą

Złota owsianka z kurkumą

11 przyczyn bólu głowy