Przejdź do treści

Co by tu zmalować?

Co by tu zmalować?
Źródło: www.omy.fr
Podoba Ci
się ten artykuł?
Udostępnij bliskim
Najnowsze
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska zachęca do badań piersi
Lizi Jackson-Barrett
Łysa Lizi Jackson-Barrett: Rok temu płakałam. Teraz czuję się świetnie
Masaż blizn. Mama Kosmetolog pokazuje jak go wykonywać prawidłowo
Zadbaj o własne piersi. Ruszyła kampania Fundacji Rak’n’Roll
doktor michał lipa przodem
Czy USG jest bezpieczne? Dr Michał Lipa uspokaja

Mali artyści bywają powodem do dumy, ale gdy ich twórczy zapał wychodzi daleko poza wyznaczone ramy, mogą stać się zmorą rodziców. Nawet jeśli tym daleko do prowadzenia domu żelazną ręką Perfekcyjnej Pani Domu. Mamy coś, co pomoże przenieść zainteresowanie maluchów ze ściany i mebli na płaszczyznę do kolorowania przeznaczoną.

Twórczość w rozmiarze XXL

Jeśli macie w domu pasjonata kolorowanek, warto zafundować mu tapetę do samodzielnego ozdabiania. Takie megakolorowanki, podobnie jak tradycyjne tapety, naklejamy modułami, tworząc nieograniczone pole do popisu dla wyobraźni. Teraz maluch może dowolnie wyżywać się artystycznie, a do tego mieć poczucie, że ma wpływ na dekorację własnego pokoju. W końcu i jego gust jest ważny. A jeśli tapeta się znudzi (lub – co mniej prawdopodobne, bo szczegółów do pokolorowania jest cała masa – zostanie zamalowana w całości), z łatwością zmienicie ją na kolejną i zabawa zacznie się od nowa. Kredki do rąk i do dzieła!

Źródło: www.landofnod.com

Prawie jak w szkole

Tablica i pudełko kolorowej kredy to wyposażenie większości pokoi maluchów. A gdyby tak potraktować temat szerzej i zamienić w tablicę większą powierzchnię? Farbą tablicową można pomalować ścianę, jej fragment, drzwi do pokoju. W ten sposób znacznie powiększamy teren do artystycznej ekspresji i szansa na ocalenie nieskazitelnej bieli ścian rośnie. Jeśli pas farby tablicowej znajdzie się na wysokości małego twórcy, z radością będzie on obsługiwać się zupełnie samodzielnie: narysuje, zetrze, znowu narysuje…

Źródło: www.sofia.pulp.se

Kolorowy drobiazg – zrób to sam

Na koniec propozycja dla nieco starszych. Takich, którzy już wiedzą, że po ścianach się nie maże, ambicja nie pozwala im na „dziecinne” bazgranie kredą po tablicy, a jednak chcieliby stworzyć COŚ. Tym czymś może być absolutnie unikalny, bo własnoręcznie pokolorowany gadżet. Plecak, torba, parasol. Już samo malowanie nadrukowanego na białym tle wzoru to ogromna frajda, ale dumą napawa dopiero prezentowanie swojego autorskiego dzieła rówieśnikom. Efekt „wow!” murowany.

Źródło: www.prezentyhurt.pl

Podoba Ci się ten artykuł?

Tak
Nie

Powiązane tematy

Zainteresują cię również:

Dlaczego warto zabrać całą rodzinę na rower?

Co nam zostanie z wakacji? Lista dobrych praktyk

Daj dziecku komiks

Przez pianino do… języka

Potówki – problem upalnego lata

5 sposobów, jak chronić skórę podczas upałów

Owoce i warzywa bez przemycania

Owoce i warzywa bez przemycania

Co nam daje plaża?

Dzieciak w wodzie: subiektywny poradnik bezpieczeństwa

Pod kontrolą

Jak chronić dziecko przed upałem?

Pora na rower