Przejdź do treści

Co sprawia, że Beyonce jest sexy?

Co sprawia, że Beyonce jest sexy?
Beyonce - chcesz być sexy? Musisz się tak czuć, żeby świat ci uwierzył. Zdjęcie: www.iam.beyonce.com
Podoba Ci
się ten artykuł?
Udostępnij bliskim
Najnowsze
Meghan Markle
Meghan Markle podróżuje samolotem. Nasz ekspert odpowiada, czy latanie jest bezpieczne dla ciąży?
Główny Inspektor Sanitarny: teorie przeciwników szczepień to szarlataneria
Anja Rubik przekazuje 1000 książek „#SEXEDPL” do polskich szkół
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska zachęca do badań piersi
Lizi Jackson-Barrett
Łysa Lizi Jackson-Barrett: Rok temu płakałam. Teraz czuję się świetnie

Według Beyonce to pewność siebie sprawia, że kobieta wygląda sexy. „Możesz być najpiękniejszą kobietą pod słońcem, ale jeśli nie czujesz się dobrze w swojej skórze, nikt nie pomyśli, że jesteś sexy. Najpierw musisz się poczuć dobrze sama ze sobą, Żeby inni czuli się tak z tobą.” Banał? Być może, ale jaki ważny. „Nie skupiaj się na tym, czego w sobie nie lubisz. Spróbuj spojrzeć na siebie inaczej, podkreślać to, co w sobie lubisz.” 

Angelina Jolie przegląda się w oczach swojego partnera, Brada Pitta. Twierdzi, że to dzięki niemu czuje się najseksowniejszą i najpiękniejszą kobietą na świecie. „I jeszcze to, że jesteśmy dla siebie szczerzy i prawdziwi. Nikt nie musi niczego udawać”. Scarlett Johansson uważa podobnie. „Jeśli ktoś, kogo kocham i do kogo mam zaufanie powie mi, że jestem piękna, wtedy naprawdę się tak czuję”. 

Reese Witnerspoon im jest starsza, tym czuje się ze sobą lepiej. „Podoba mi się moje doświadczenie, lubię to, że już tyle wiem, Jestem spokojniejsza, łagodniejsza, nie muszę już tak pędzić i wszystkim wszystko udowadniać. Nawet moja twarz podoba mi się coraz bardziej”, śmieje się Reese. 

Fergie wystarczy przyjemny prysznic. „Wychodzę spod niego taka mokra, taka świeża. Moje włosy, całe ciało są czyste. Wtedy czuję się naprawdę dobrze i sexy”. Eva Longoria ma podobnie. „Żeby dobrze wyglądać na zdjęciach i przed kamerą ciągle muszę tyle na siebie wkładać. Ubrania, make up, fryzjer. A po wyjściu spod prysznica czuję się tak dobrze, tak swobodnie”. 

„Może to wyda wam się dziwne, ale dla mnie sexy jest gotowanie. Te wszystkie zapachy, smaki, faktury, doświadczenie, że z kilku różnych rzeczy tworzy się coś zupełnie nowego”, twierdzi Blake Lively. „A jeśli gotuję z kimś, kogo kocham, to już jest pełnia szczęścia i prawdziwy afrodyzjak”. 

Kim Kardashian najbardziej sexy czuje się tuż po wyjściu z siłowni, zanim jeszcze zdąży wziąć prysznic. „Czuję te endorfiny w moim mózgu, czuję, jak pracuje moje ciało. Jestem taka silna i zdrowa. Bardzo się wtedy sobie podobam, a to sprawia, że czuję się sexy”. 

Katy Perry uwielbia sobie poflirtować. Wtedy czuje moc i władzę kobiety nad mężczyzną i wtedy czuje się sexy. „A ze spraw bardziej przyziemnych? Wystarczy, że ogolę sobie nogi i już jest naprawdę nieźle”. 

Julianne Moore potrzebuje trochę czasu dla siebie, żeby poczuć się sexy. Codzienna rutyna, zawożenie dzieci do szkoły, na zajęcia dodatkowe, obiad, doktor, lekcje, balet, to wszystko sprawia, że o sobie zapomina. Ale wystarczy przyjemna randka wieczorem, albo jakiś samotny wypad w miasto i już wszystko wraca na swoje miejsce. Heidi Klum ma odwrotnie. „W mojej pracy ciągle ktoś mi mówi, że wyglądam świetnie, że coś zrobiłam super. Ale naprawdę czuję się dobrze dopiero, kiedy któreś z moich dzieci powie mi, że jestem najlepsza”.   

A ty? Kiedy czujesz się naprawdę sexy?

Podoba Ci się ten artykuł?

Tak
Nie

Zainteresują cię również:

Angelina Jolie najpierw szokowała, teraz ratuje życie

Strach przed bólem gorszy niż ból

Strach przed bólem gorszy niż ból

6 badań, dzięki którym diagnozujemy nowotwory

Nie odkrywaj swojej pasji – stwórz ją

Zdenerwowany? Zjedz coś

Fitness na zdrowe jelita

Owoce i warzywa bez przemycania

Owoce i warzywa bez przemycania

Pies kontra upał. Jak pomóc zwierzakowi?

10 ekokosmetyków idealnych na lato

10 rzeczy, które czyścisz źle, za rzadko lub wcale

Mamo, mam coś w oku!

Tarta z pomidorami, ricottą i parmezanem