Przejdź do treści

Fitnoteq – ćwicz z nami w domu

Fitnoteq - ćwicz z nami w domu
Fireworkout, fot. Fitnoteq
Podoba Ci
się ten artykuł?
Udostępnij bliskim
Najnowsze
Meghan Markle i książe Harry
Meghan Markle podróżuje samolotem. Nasz ekspert odpowiada, czy latanie jest bezpieczne dla ciąży?
Główny Inspektor Sanitarny: teorie przeciwników szczepień to szarlataneria
Anja Rubik przekazuje 1000 książek „#SEXEDPL” do polskich szkół
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska zachęca do badań piersi
Lizi Jackson-Barrett
Łysa Lizi Jackson-Barrett: Rok temu płakałam. Teraz czuję się świetnie

Telefon, tablet albo telewizor – dziś trudno się bez nich obyć. Może warto wykorzystać je tak, aby przy okazji podarować sobie coś zdrowego? Czy słyszeliście już o aplikacji Fitnoteq?

Parę miesięcy temu zaproszono nas do współpracy przy nowym projekcie. Chodziło o stworzenie (w naprawdę profesjonalnej oprawie) programów treningowych w nowej aplikacji o nazwie Fitnoteq. Była to dla nas doskonała okazja, by pokazać, jak wygladają nasze treningi FireWorkout, oprócz tego stworzyliśmy tam program Cross Training oraz Trening Funcjonalny, Trening Biegacza oraz Trening „Core”. A to tylko część tego, co znajdziecie w tej aplikacji. Oprócz nas zaproszono bowiem do współpracy wielu znanych i cenionych trenerów. Potwierdzam to i podpisuję się pod tym rękami i nogami, bo znam tych ludzi i wiem, że to prawdziwy fachowcy.A teraz do rzeczy. Co możecie tam znaleźć?

Coś na wzmocnienie i spalanie tłuszczu, na rozciąganie i odrobinę zabawy z tańcem. Dla trenujących bieganie i planujących narty. Dla kobiet w ciąży i po porodzie. Jest też joga. Jednym słowem – full wypas.

Fitnoteka oferuje pełen dostęp do wszystkich kursów bez ograniczeń. Co miesiąc planowane są nowe premiery kursów. Na start dla każdego – 7 bezpłatnych dni na wypróbowanie. Następnie Fitnoteq dostępna jest w 2 prostych subskrypcjach – tańszej (9,99 pln miesięcznie) – gwarantującej dostęp bez ograniczeń i bez reklam do wszystkich kursów – oraz w cenie 19,99 pln miesięcznie – dla osób, które cenią sobie dostęp z kilku urządzeń oraz chcą korzystać z aplikacji także bez dostępu do internetu. To szczególnie wygodne, gdy w domu nie masz WiFi lub chcesz poćwiczyć na wakacjach.

Każdy kurs zawiera około 5 treningów. Każdy z nich trwa około 25 minut. Przykładowo w naszym FireWorkout można znaleźć trening skupiający się na mieśniach nóg, brzucha, górnej części ciała, trening na spalanie itd.

Nagrania są w pełni profesjonalne, no i macie pewność, że osoba, która je prowadzi, to zawodowiec w każdym calu. Naszym zdaniem to jeden z największych plusów tej aplikacji. Kolejny plus – nareszcie mamy aplikację w polskim wydaniu od A do Z. Nic tylko ściągać!

Aplikację można pobrać tutaj.

 

Podoba Ci się ten artykuł?

Tak
Nie

Powiązane tematy

Zainteresują cię również:

Siła bezruchu – trening izometryczny

Siła bezruchu – trening izometryczny

Fit na dzień dobry

Propozycje ćwiczeń na „dzień dobry”

Joga na silne ramiona

Joga na silne ramiona

Bez wymówek na wakacjach

Bez wymówek na wakacjach

Ćwiczenia z hantlami

Ćwiczenia z hantlami

Fitness trendy 2016

Fitness trendy 2016

Świąteczny trening

Świąteczny trening

Lepszy wskok w Nowy Rok

Lepszy wskok w Nowy Rok

Rusz się

Rusz się

Trenując, oszukasz czas!

Trenując, oszukasz czas!

Indoor zamiast outdoor?

Indoor zamiast outdoor?

Kobieta guma

Kobieta guma