Przejdź do treści

Niezbędnik prawdziwego mężczyzny

Niezbędnik prawdziwego mężczyzny
Tym mydłem od Hudson Made z powodzeniem wyszorują się najwięksi twardziele! HudsonMadeNY.com
Podoba Ci
się ten artykuł?
Udostępnij bliskim
Najnowsze
Kampania Fundacji Arena i Świat
Wspaniałe bohaterki w kampanii „Badaj się i żyj pełną piersią. Nie daj się rakowi”
Agnieszka Hyży o macierzyństwie: wszystkie jedziemy na tym samym wózku!
Michał Lipa o dodatkowych kilogramach w ciąży. Ile może przytyć ciężarna?
Fryzjerka znalazła dziwną plamkę na jej głowie. Okazało się, że po 13 latach ma nawrót raka
szczepionka
Grypa – dlaczego się szczepimy?

Hudson Made trafia do świadomego, aktywnego i zaradnego mężczyzny. Takiego, co to i narąbie drzewa, i przygotuje stek, i starannie przytnie sobie brodę.

Surowa estetyka w sam raz dla tęskniących do stricte męskich aktywności chłopaków przyświeca nie tylko takim inicjatywom, jak warszawski salon golibrody Rostowski Barber Shop. Twórca marki Hudson Made, Bill Hovard z małego miasteczka Andes w stanie Nowy Jork w dolinie rzeki Hudson, najwyraźniej też w nią wierzy. Jego podejście jest proste i szlachetne – wszystkie produkty pochodzą z okolicy, najdalej do 100 mil od siedziby firmy, od sprawdzonych i zaufanych producentów. Chyba że niezbędne są składniki z dalszych stron świata – wtedy pozyskiwane są również tylko z miejsc, które wyznają podobną filozofię.

Co obejmuje ten męski niezbędnik? Mydła – dla sprawcowanych dłoni (16 dolarów) do szorowania się po ciężkiej kuchennej robocie (również 16) i do brody (22 dolary)! Zestaw stadionowy – świetnej jakości wełniany kocyk z przędzalni wełny Faribault z torbą z organicznego płótna kalifornijskiej (to jeden z tych wyjątków) firmy Joshu+Vela (325 dolarów). Dechę do krojenia z pozyskiwanego lokalnie czarnego orzecha, wraz z instrukcją, jak ją pielęgnować (najlepiej mokrą gąbką i olejem – mała 70, średnia 135, duża 225 dolarów).

niezbędnik

Mała deska do krojenia i zestaw ręczników z tradycyjnymi sprzętami domowymi – z takim sprzętem w niezbędniku aż chce się gotować! Źródło: HudsonMadeNY.com

Ręczniczki kuchenne z rzemieślniczymi nadrukami, bandany (jakże by inaczej!), skórzane portfele, świece zapachowe (panowie też muszą się czasem zrelaksować) czy pasty do butów. Wszystko w oszczędnym, surowym dizajnie, z naturalnych składników, takich jak olejek nerolowy z kwiatów gorzkiej pomarańczy. Ten aromatyczny składnik używany jest przez Hudson Made do produktów pielęgnacyjnych dla męskich twarzy, które mają dwojakie zastosowanie – można ich używać jak piany do golenia, można jak mydła. W obu przypadkach dają przyjemne, odświeżające i pielęgnujące efekty.

niezbędnik

Mydło do golenia/mycia brody występuje też w zestawie z kubkiem do jego przechowywania, źródło: HudsonMadeNY.com

Aż chciałabym, by ten niezbędnik zawierał więcej produktów, które prawdziwemu mężczyźnie może podkradać prawdziwa kobieta. Na szczęście kuchnię i szafkę na buty mamy wspólne!  

Podoba Ci się ten artykuł?

Tak
Nie

Powiązane tematy

Zainteresują cię również:

Dizajn dla zmysłów

Sól z Islandii

Sól z Islandii

Zielone smoothie

Zielone smoothie

Dizajn na jesień

Dizajn na jesień

Marmolada dla oczu

Marmolada dla oczu

Dizajnerska iluzja

Dizajnerska iluzja

Ostatni piknik lata

Ostatni piknik lata

Must Have eko dizajnu

Must Have eko dizajnu

Rzecz dla miejskiego ogrodnika

Rzecz dla miejskiego ogrodnika

Meblowy azyl

Meblowy azyl

Panda i papier

Panda i papier

Własna piekarnia

Własna piekarnia