Przejdź do treści

Podniebny trening

Podniebny trening
Reebok Delta Edge of Heaven/ Fot. Dariusz Jacek
Podoba Ci
się ten artykuł?
Udostępnij bliskim
Najnowsze
Meghan Markle i książe Harry
Meghan Markle podróżuje samolotem. Nasz ekspert odpowiada, czy latanie jest bezpieczne dla ciąży?
Główny Inspektor Sanitarny: teorie przeciwników szczepień to szarlataneria
Anja Rubik przekazuje 1000 książek „#SEXEDPL” do polskich szkół
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska zachęca do badań piersi
Lizi Jackson-Barrett
Łysa Lizi Jackson-Barrett: Rok temu płakałam. Teraz czuję się świetnie

6 września odbył się jeden z największych i najbardziej oryginalnych eventów fitness. Podniebny trening z Reebokiem. Dziś śmiało mogę powiedzieć, że był to jeden z najlepszych wydarzeń fitness w tym roku!

122 metry nad ziemią, na 31. piętrze warszawskiego wieżowca odbył się event o nazwie Delta Edge of Heaven. Zgromadził on grupę ponad 80 entuzjastów fitness, a ja miałam przyjemność być jednym z instruktorów, którzy poprowadzili dla tych fitnessowych szaleńców trening. Co czekało na śmiałków? Na wejściu absolutnie kosmiczna panorama miasta! A potem krew, pot i łzy… Na szczęście większość zgromadzonych osób z aktywnością fizyczną była lepiej niż za pan brat. Uczestników czekał 3-etapowy trening rozpoczęty przez Roberta Czecha porządną rozgrzewką i mobility. Częścią główną treningu zajął się trener CrossFit Bartek Lipko. Ja natomiast zajęłam się interwałowym dopalaniem towarzystwa, szybkim treningiem ABS i stretchingiem.

Organizator zapewniał: „To wyjątkowe miejsce pokazuje, że wspólnie przełamujemy granice. Bo jesteśmy przekonani, że wszystkie ograniczenia tkwią tylko w naszych głowach. Reebok wierzy w nieograniczony ludzki potencjał. W Wasz potencjał. Chcemy Was wspierać w przełamywaniu słabości i poszerzania granic Waszych możliwości. Tylko wyzwania powodują rozwój, dzięki nim idziemy do przodu. Inni mogą mówić, że znają drogę do Waszego rozwoju, ale my wierzymy, że każdy musi znaleźć swoją własną, unikalną”.

Zgromadzeni goście mieli cały treningowy komplet, piękną pogodę i prawdopodobnie również przeświadczenie, że świat należy do nich. Po co to wszystko? By wyjść na chwilę z sali treningowej, przekonać się, że ćwiczyć można zawsze i wszędzie, nawet ponad 100 metrów nad ziemią, by pokazać, że ludzie tworzą razem ekipy, które połączone sportem emanują taką energią, że nie trzeba już nic więcej.

Jeśli myślicie, że taki świat jest poza waszym zasięgiem, jesteście w błędzie. Pokochajcie sport, a on odpłaci wam z nawiązką!

Podoba Ci się ten artykuł?

Tak
Nie

Powiązane tematy

Zainteresują cię również:

Jedzenie dla kształtów

Trenować przed czy po posiłku?

Obsesja na punkcie wagi?

Magia naturalnego oddechu

Odchudzanie – o czym musisz pamiętać?

Podejmij się wyzwania – Fitness challenge

Metabolizm – czym jest i co na niego wpływa

Otwórz klatkę – weź oddech cz. 2

Otwórz klatkę – weź oddech cz. 1

Mocny brzuch od A do Z – propozycja ćwiczeń

Fit na co dzień

Ashtanga da ci kopa!