Przejdź do treści

Ryan Gosling. Najbardziej pożądany facet na świecie

Ryan Gosling. Najbardziej pożądany facet na świecie
Ryan Gosling - trochę romantyczny, trochę szalony. Zdjęcie: East News
Podoba Ci
się ten artykuł?
Udostępnij bliskim
Najnowsze
Polskie nastolatki uważają się za grube. Badania pokazują co innego
Ginekolog Michał Lipa o tym, jak i kiedy można ocenić długość i wagę dziecka
Chemioterapia: kobiety silniej odczuwają skutki niż mężczyźni
Mama Ginekolog: nie sprawdzajcie w ulotkach, czy dany lek można stosować w trakcie karmienia piersią
michał domaszewski
Dr Michał Domaszewski: nie bójmy się odpoczywać, kiedy chorujemy

O co chodzi z tym Goslingiem? Nie jest ani jakoś szczególnie piękny (wystająca dolna szczęka), ani jakoś specjalnie zbudowany.

Wszystko w normie. Raczej szczupły, niż umięśniony, choć spod krótkiego rękawka koszulki wystaje zarys całkiem porządnego bicepsu. Karkiem, na szczęście, nie straszy, sześciopak też nie jest jego najmocniejszą stroną. Ale to może już wkrótce się zmieni, bo Ryan trenował ostro boks tajski do filmu „Only God Forgives”, który wejdzie na ekrany pod koniec tego roku. A wiadomo, że sporty walki rzeźbią najlepiej i budują najładniejsze mięśnie. Swoją nową muskulaturę wzmacniał też odpowiednią dietą – dużo ryb, brązowy ryż, zielone warzywa. Dla Ryana taka dieta to męka, bo ponad wszystko ukochał sobie słodycze. Jest ich prawdziwym koneserem. Może na ich temat rozmawiać godzinami. Batoniki, lizaki, żelki, marshallows. Twierdzi, że najprzyjemniejsze w byciu dorosłym jest to, że teraz już nikt go nie pilnuje i może kupować sobie tyle cukierków, ile tylko zechce. Ma chłopak szczęście, że tej „miłości” jeszcze po nim nie widać. 

Oprócz cukierków, Ryan kocha też psy. Na psa podobno najłatwiej go poderwać. Może dlatego Eva Mendes sprawiła sobie wielkiego zwierzaka? Dziś są razem. Mendes i Gosling. Razem wyprowadzają na spacer swoje psy w Nowym Jorku. Tak, bardzo mi przykro dziewczyny, ale Ryan naprawdę ma dziewczynę. 

Ale nie jest jakoś szczególnie kochliwy, chociaż ponoć mógłby mieć każdą. To jego trzeci poważny romans. Pierwsza była Sandra Bullock, potem Rachel McAdams – koleżanki z planu. Ale gdzie ma romansować ktoś taki jak on, kto ciągle tylko praca i praca? Nie lubi się włóczyć po imprezach. Nie kręci go nocne miasto. Zamiast tego woli wieczorną dyskusję z mamą przez telefon. Z mamą lubi tez pokazać się na czerwonym dywanie. Zuch chłopak, naprawdę, sama słodycz. 

A na dodatek jeszcze gra ponoć tylko w tym, w czym chce. Ma w nosie opinie agentów, że powinien brać wszystkie role w dużych superprodukcjach, bo ma w nosie pieniądze i karierę. Wychowywał się w rodzinie, w której nie było kasy i kasa do tej pory nie jest mu potrzebna. Nie jest uzależniony od uwielbienia innych. Dzięki temu jest wolny. Woli kino mniej efektowne, za to z charakterem. Woli bohatera z tajemnicą niż romantycznego kochanka, którego uczucia podane są widzowi jak na dłoni. Tak jak w „Idach marcowych”, czy kultowym już dzisiaj „Drive”. Hej, dziewczyny! Ku przestrodze – uważajcie na „Only God Forgives”, bo tam Ryan będzie miał naprawdę mocno obitą twarz. 

Tak, to też jest Ryan, tylko trochę zmasakrowany. Zdjęcie: mat. prasowe

Podoba Ci się ten artykuł?

Tak
Nie

Powiązane tematy

Zainteresują cię również:

dzieci siegające poo cukier

Agresywne dziecko? Winowajcą może być cukier

10 produktów łagodzących objawy menopauzy

Dlaczego diety nie działają? – 5 psychologicznych powodów

7 najlepszych diet na 2018 rok

Stres działa jak śmieciowe jedzenie

Poczytaj dla zdrowia

Nie, dziękuję, jestem na diecie

Dietetyczka kontra singielka na zakupach

6 najgorszych nawyków żywieniowych

Dieta odchudzająca – węglowodany vs. tłuszcze

10 zagrożeń drastycznych diet

Gotowanie: temperatura najzdrowsza dla serca