Przejdź do treści

Sportowe postanowienia noworoczne

Sportowe postanowienia noworoczne
Zdjęcie: shutterstock
Podoba Ci
się ten artykuł?
Udostępnij bliskim
Najnowsze
Amy Schumer
Amy Schumer jest w ciąży. Zdradziła to w niecodzienny sposób
Marta Lech-Maciejewska: kto rozsiewa mit o tym, że macierzyństwo to bułka z masłem?
Krwawią, pocą się i mają próchnicę. Fantomy pacjentów pomagają w nauce medycyny
kobieta myjąca zęby
Dbaj o zęby! Higiena jamy ustnej wpływa też na ciśnienie krwi
Tabletki
Dobre wiadomości dla chorych na szpiczaka, nadciśnienie płucne i łuszczycę

Kończymy 2013 rok i jak zawsze robimy małe podsumowania. Co udało się osiągnąć? Co zaniedbaliśmy, czy coś można było zrobić lepiej albo w ogóle inaczej? Jak zawsze od Nowego Roku pojawia się także wiele postanowień… Ile z nich uda się dotrzymać?

Muszę schudnąć, chcę mieć więcej siły, czas popracować nad rzeźbią i kondycją. Od stycznia idę na siłownię i wreszcie wracam do formy. Znasz to? Ja tak. Słyszałam takie noworoczne obietnice wiele razy. Styczeń jest też miesiącem, w którym sprzedaje się znacznie więcej karnetów na siłownię. Czemu? Bo mamy moralnego kaca po świętach i chcemy jak najlepiej zacząć nowy rok. Oczywiście wydaje nam się, że wraz z nowym rokiem nagle przybędzie nam silnej woli i z pewnością tym razem wytrwamy na diecie, przygotujemy się na wiosnę itd. Motywacją jest także często poprawienie wyglądu.  To za mało, bo niestety motywacja z słabnie już z nadejściem lutego, nie wspominając o tym, że w marcu zupełnie zapominamy o tym, co sobie obiecaliśmy.

Tego wszystkiego wam nie życzymy. Życzymy wam, abyście w tym Nowym Roku znaleźli swoją prawdziwą sportową pasję, która stanie się nieodłączną częścią waszego życia. Abyście w sportowej aktywności znaleźli sposób nie tylko na spędzanie wolnego czasu, ale na odnajdywanie codziennej radości. Cieszcie się z małych sukcesów, porażki traktujcie jak lekcje. Nie zapominajcie, że każda porażka jest sposobem na to, by zacząć jeszcze raz, tylko mądrzej. Nie szukajcie wymówek i nie zaczynajcie od jutra! Dziś jest jutrem, o którym mówiliście wczoraj. Zacznijcie już teraz i nie kończcie wraz z końcem stycznia. Życzymy, aby sport stał się dla was sposobem na pokonywanie własnych słabości i nabieranie pewności siebie. Przekraczajcie własne granice i stawiajcie poprzeczki coraz wyżej – tam, gdzie sięgają wasze największe marzenia. Pamiętajcie, że miejscem, w którym wasze cele stają się niemożliwe, jest tylko wasza własna głowa.

Mierzcie wysoko i pamiętajcie, że JEST MOC!           

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Podoba Ci się ten artykuł?

Tak
Nie

Powiązane tematy

Zainteresują cię również:

Jedzenie dla kształtów

Trenować przed czy po posiłku?

Obsesja na punkcie wagi?

Magia naturalnego oddechu

Jak rozpocząć przygodę z bieganiem?

Odchudzanie – o czym musisz pamiętać?

Podejmij się wyzwania – Fitness challenge

Domowy trening z kettlebells

Metabolizm – czym jest i co na niego wpływa

Otwórz klatkę – weź oddech cz. 2

Otwórz klatkę – weź oddech cz. 1

Trening na drabince koordynacyjnej