Przejdź do treści

Torba z pomysłami

Torba z pomysłami
Źródło: www.torbakangura.pl
Podoba Ci
się ten artykuł?
Udostępnij bliskim
Najnowsze
Niepożądany odczyn poszczepienny. Jak często występuje?
Mama Kosmetolog o bliznowcu – czym się charakteryzuje i jak powstaje?
Joanna Horodyńska
Karolina Gilon i Joanna Horodyńska zachęcają do badań piersi
magda gessler
Magda Gessler ambasadorką kampanii „Diagnostyka Jajnika”
Keira Knightley
Keira Knightley zakazała swojej córce oglądania filmów Disneya

Torba Kangura to aplikacja dla miejskich rodziców chcących aktywnie spędzać czas z dziećmi. Znajdziecie w niej sprawdzone punkty, do których warto wybrać się z potomstwem, żeby dobrze się bawić.

Torba może kojarzyć się z bałaganem, ale w tej panuje wyjątkowy porządek. Wszystko jest tam, gdzie być powinno, łatwe do znalezienia, nic nie pałęta się po dnie czy w zapomnianej bocznej kieszeni. Wystarczy określić wiek dziecka i wybrać jedną z kategorii tematycznych, a program zaproponuje listę miejsc wartych odwiedzenia. Do wyboru mamy restauracje oraz zabawy pod dachem i na powietrzu. Jako że aplikacja ma ambicję rozpowszechniać wyłącznie sprawdzone informacje, Torba Kangura podpowie, w której knajpie znajdziemy przewijak i wysokie krzesełka, a gdzie należy się udać, aby maluchami zajęła się w wyodrębnionym miejscu opiekunka. Wśród atrakcji pod dachem wyboru pomoże dokonać podział na czytelne kategorie. Mamy więc baseny (oczywiście kryte), kina, sale zabaw, filharmonie i teatry, muzea, domy kultury, kluby dziecięce i akademie rozwoju oraz szeroko pojęty sport. Dzięki systemowi ocen i komentarzy łatwo się zorientować, które miejsca rodzice polecają szczególnie. Zabawa na powietrzu to baseny odkryte, parki i ogrody, zoo oraz parki rozrywki. Brzmi kiepsko w kontekście nadchodzącej zimy? Wkrótce wybór poszerzy się o lodowiska. Wszystkie miejsca posortowane są w kolejności od najbliższego, co pozwala szybko zorientować się w sytuacji i dobrać rozrywkę do potrzeb dzieci i możliwości czasowo-transportowych dorosłych. Żeby wycieczkę maksymalnie uprościć, aplikacja podpowiada też najkrótszą drogę dotarcia do celu. Dla rodziców w podróży Torba Kangura ma niezwykle przydatną w obcym mieście zakładkę „Skocz po pomoc” z listą aptek, pediatrów i szpitali. Poczucie bezpieczeństwa zapewnione.

To, że do Torby Kangura można dodawać swoje ulubione miejsca, czyni aplikację praktycznie niewyczerpanym workiem pomysłów, podręcznym notesem i osobistym kaowcem w jednym.
A jej posiadacza najlepiej zorientowanym ojcem w mieście.

Aplikacja dostępna w AppStore i Google Play.

Podoba Ci się ten artykuł?

Tak
Nie

Powiązane tematy

Zainteresują cię również:

Dlaczego warto zabrać całą rodzinę na rower?

Co nam zostanie z wakacji? Lista dobrych praktyk

Daj dziecku komiks

Przez pianino do… języka

Potówki – problem upalnego lata

5 sposobów, jak chronić skórę podczas upałów

Owoce i warzywa bez przemycania

Owoce i warzywa bez przemycania

Co nam daje plaża?

Dzieciak w wodzie: subiektywny poradnik bezpieczeństwa

Pod kontrolą

Jak chronić dziecko przed upałem?

Pora na rower