Przejdź do treści

Wózek wszechmogący

Wózek wszechmogący
Źródło: http://www.chariotcarriers.com
Podoba Ci
się ten artykuł?
Udostępnij bliskim
Najnowsze
Niepożądany odczyn poszczepienny. Jak często występuje?
Mama Kosmetolog o bliznowcu – czym się charakteryzuje i jak powstaje?
Joanna Horodyńska
Karolina Gilon i Joanna Horodyńska zachęcają do badań piersi
magda gessler
Magda Gessler ambasadorką kampanii „Diagnostyka Jajnika”
Keira Knightley
Keira Knightley zakazała swojej córce oglądania filmów Disneya

Mamy dla ciebie dobrą wiadomość.

Jeżeli zorganizujesz odpowiedni sprzęt, nie będziesz musiał obdzwaniać babć czy opiekunek, żeby wygospodarować chwilę na aktywny czas dla siebie, bo dziecko zabierzesz ze sobą.Horror, koszmar, nie da rady? Rzuć okiem na ten spryciarski wózek:

Źródło: http://www.chariotcarriers.com

Wiedziałeś, że coś, co na co dzień jest zwykłym wózkiem, może w kilka sekund zamienić się np. w przyczepkę do roweru? Wielofunkcyjne wózki firmy Chariot Carriers mają takie magiczne funkcje. Wystarczy zamontować zaczepkę, która pasuje prawie do wszystkich rowerów, i gotowe. Dzieciak śpi, albo przynajmniej wygodnie siedzi i obserwuje świat dookoła, a ty pedałujesz. Żyć nie umierać! Przyczepko-wózek jest dostosowany do jazdy po terenach off-roadowych, więc możecie wybrać się w ten sposób na wycieczkę za miasto. A jeśli w drodze powrotnej czekają was zakupy, to obejdzie się bez traumatycznych przeżyć pod tytułem ty, kolejka, krzyczący w niebogłosy maluch pod pachą i napakowany wózek sklepowy. Dwa ruchy i z przyczepki znowu robi się wózek, i to z wielkim bagażnikiem, w który spokojnie załadujesz całe zakupy. I co, można ułatwić sobie życie?

A to tylko jedna z wielu funkcji tego megapojazdu. Dzięki odpowiednim zestawom możesz zmienić go także w joggingowy wózek do biegania, jazdy na rolkach, nordic walking i wózek trekkingowy. Tak, tak, z dzieckiem możesz wybrać się w góry, nie nosząc go na plecach. Zestaw do pieszych wędrówek ma specjalny pas umieszczany na brzuchu, regulowany zależnie od wzrostu prowadzącego. Dzięki niemu możesz pokonywać nawet strome odcinki, nie martwiąc się o bezpieczeństwo dziecka, a poza tym masz wolne ręce, bo wszystkie bagaże z powodzeniem upchniesz do przyczepki.

Tyle w sumie by wystarczyło, by o Chariocie zamarzył każdy ojciec, który nie ogranicza się do siedzenia przed telewizorem i bujania wózka nogą. Ale jest jeszcze jedna funkcja, która zmienia ten wózek w pojazd prawie kosmiczny. To zestaw Chariot SkiSet, czyli opcja na zimę. Podpinasz 2 narty Rossignola z zestawu i zamiast przyczepki masz sanki! Teraz już tylko zakładasz swoje biegówki, pas na biodra, dzieciakowi czapę i wybieracie się na sanko-narty.

Źródło: http://www.chariotcarriers.com

Instrukcja obsługi jest prosta jak drut, a np. na www.szumgum.com znajdziesz szczegółowy opis montowania poszczególnych zestawów wraz ze zdjęciami i filmami instruktażowymi. Impreza nie jest najtańsza, bo wersja podstawowa Chariot Cougar 1 kosztuje prawie 3 tys. zł (plus opcje zestawów), ale z drugiej strony możliwości jest tyle, że może warto zainwestować.

Szykuj się na niezły ojcowski wycisk. A kumplom powiedz, żeby się trochę lepiej zorientowali w najnowszych wynalazkach, zanim porzucą plan przekazania swych cennych genów, bo przecież z dzieckiem to się nic nie da…

Podoba Ci się ten artykuł?

Tak
Nie

Powiązane tematy

Zainteresują cię również:

Dlaczego warto zabrać całą rodzinę na rower?

Co nam zostanie z wakacji? Lista dobrych praktyk

Daj dziecku komiks

Przez pianino do… języka

Potówki – problem upalnego lata

5 sposobów, jak chronić skórę podczas upałów

Owoce i warzywa bez przemycania

Owoce i warzywa bez przemycania

Co nam daje plaża?

Dzieciak w wodzie: subiektywny poradnik bezpieczeństwa

Pod kontrolą

Jak chronić dziecko przed upałem?

Pora na rower