Przejdź do treści

Zmiany na smaczniejsze

Zmiany na smaczniejsze
Kosmos, Aloha i Lewy Sierpowy, czyli zdrowe i piękne polskie batony Zmiany Zmiany, Facebook.com
Podoba Ci
się ten artykuł?
Udostępnij bliskim
Najnowsze
Kampania Fundacji Arena i Świat
Wspaniałe bohaterki w kampanii „Badaj się i żyj pełną piersią. Nie daj się rakowi”
Agnieszka Hyży o macierzyństwie: wszystkie jedziemy na tym samym wózku!
Michał Lipa o dodatkowych kilogramach w ciąży. Ile może przytyć ciężarna?
Fryzjerka znalazła dziwną plamkę na jej głowie. Okazało się, że po 13 latach ma nawrót raka
szczepionka
Grypa – dlaczego się szczepimy?

Rzadko zdarza mi się pisać o polskich produktach spożywczych, zwłaszcza w kontekście zdrowia. Ale czasem pojawiają się jaskółki nowego – tym razem to batoniki Zmiany Zmiany!

Trochę dziwny to pomysł na nazwę, ale w gruncie rzeczy zrozumiały – jeśli ktoś bywał w świecie i wrócił z radością do Polski, by inspiracje przetworzyć w coś nowego, czego dotąd w ojczyźnie nie było, siłą rzeczy niesie ze sobą zmiany. Nie wiem, czy tak było w przypadku twórców batoników Zmiany Zmiany, Agaty i Filipa, ale najczęściej tego typu projekty o nowoczesnym wzornictwie i odpowiedzialnym podejściu do zdrowia i ekologii, rodzą się w podobnych okolicznościach. A może po prostu wspinając się lub wędrując, zamarzyli o zdrowej proteinowej przekąsce w ładnym opakowaniu, których np. w Stanach nie brakuje (dostanie się je nawet w sklepach w parkach narodowych, gdzie istnieją trasy piesze)? Nieważne. Liczy się efekt. A ten jest – przynajmniej z zaufanych relacji sądząc, bo sama jeszcze nie skosztowałam, bardzo atrakcyjny.

zmiany

Zmiany Zmiany, czyli pełna oferta kosmicznych wege batoników, źródło: Instagram.com

Batoniki Zmiany Zmiany – póki co dostępne w trzech oldskulowo-popowych nazwach Aloha, Kosmos i Lewy Sierpowy – mają w stu procentach naturalny skład, nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego ani glutenu, brak w nich polepszaczy smaku, stabilizatorów, emulgatorów i innych substancji mających na celu wydłużenie okresu przydatności do spożycia czy wzmocnienie smaku. Jego nie trzeba wzmacniać, bo ich jakościowy skład – orzechy nerkowca, figi, daktyle, migdały i słonecznik – broni się sam. Każdy z batonów zawiera dodatek, przesądzający o szczególnym smaku. W przypadku Aloha jest to kokos (w postaci płatków i nierafinowanego oleju), Lewy Sierpowy to cios superfoodsów za sprawą jagód goji, a Kosmos – magiczne kakao. Oczywiście produkty ZZ nie trwają wiecznie – dzięki użyciu naturalnych substancji najlepiej spałaszować je najpóźniej w miesiąc od daty wyprodukowania. Nie wydaje się jednak, żeby miały przetrwać dużo dłużej niż dobę, kiedy już dostaniemy je w swoje ręce! Zwłaszcza, kiedy w planach macie intensywną przebieżkę albo ruchliwe popołudnie bez szans na porządny obiad. Taki batonik to super zastrzyk energii ubrany w zdrowe, smaczne ciałko i piękne ubranie – za projekt logo i opakowań odpowiada zdolny twórca kryjący się pod marką Unisono Design.

zmiany

Najlepszy baton w galektyce? Na pewno najładniejszy na naszej orbicie! Źródło: Instagram.com

W dodatku 1% z zysków firma przekazuje Stowarzyszeniu Otwarte Klatki. Zjadajcie jak najwięcej batonów, żeby szerzyć dobre słowo i dobrą energię. Zmiany! Zmiany!

Podoba Ci się ten artykuł?

Tak
Nie

Powiązane tematy

Zainteresują cię również:

Dizajn dla zmysłów

Sól z Islandii

Sól z Islandii

Zielone smoothie

Zielone smoothie

Dizajn na jesień

Dizajn na jesień

Marmolada dla oczu

Marmolada dla oczu

Dizajnerska iluzja

Dizajnerska iluzja

Ostatni piknik lata

Ostatni piknik lata

Must Have eko dizajnu

Must Have eko dizajnu

Rzecz dla miejskiego ogrodnika

Rzecz dla miejskiego ogrodnika

Meblowy azyl

Meblowy azyl

Panda i papier

Panda i papier

Własna piekarnia

Własna piekarnia