Kamila Pilawka-Mazurek

mgr położnictwa

Jest dyplomowaną położną. Wiedzę i doświadczenie zdobywała na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz w wielu warszawskich placówkach publicznej i niepublicznej opieki zdrowotnej. Stale współpracuje z pacjentkami w różnych obszarach – od badań klinicznych przez niepłodność po położnictwo. Jest autorką wielu publikacji, które pomagają kobietom lepiej zrozumieć ich ciała i radzić sobie z trudnościami, jakie pojawiają się w trakcie ciąży i połogu. Tworząc treści, korzysta z najnowszych doniesień naukowych oraz medycyny opartej na dowodach (EBM).

Uwielbia wspierać kobiety na każdym etapie ich życia, a jej praca to dla niej nie tylko zawód, ale także misja. Kieruje się rozumem i sercem, wierząc, że w kobietach tkwi ogromna siła. Ponadto, jako zapalona rękodzielniczka, stworzyła markę „GREEN FEVER”, w ramach której tworzy minimalistyczne kobiece dodatki do wnętrz z betonu architektonicznego.

W mojej pracy kładę nacisk na kontakt z pacjentkami oraz edukację, ponieważ uważam, że wiedza jest kluczem do bezpiecznego przejścia przez ciążę, połóg oraz karmienie piersią