Małgorzata Germak

Kim jestem?

Zawsze kochałam pisać. Pierwsze doświadczenia, równolegle studiując, zdobywałam w największych w Polsce gazetach codziennych u boku najlepszych dziennikarzy i redaktorów. Potem poszerzyłam horyzonty o prasę kolorową. Następnie pisałam do różnych tytułów kobiecych w internecie.

Tematyka, z jaką miałam do czynienia przez te lata, była naprawdę szeroka. Podejmowałam się trudnych interwencji, pomagając zwykłym ludziom; pilnowałam, żeby warszawscy urzędnicy wywiązywali się ze swoich zadań; reagowałam na sygnały czytelników, gdy działa im się krzywda, ale też dostarczałam im rozrywki i wzruszeń. Namawiałam do aktywności fizycznej i zdrowych wyborów żywieniowych, rozmawiałam z lekarzami i ekspertami, zachęcałam do interesowania się sobą i swoim ciałem.

Od kilku lat głównie zajmuję się tematami związanymi ze zdrowiem człowieka. Z radością i pasją współtworzę wyjątkowe dla kobiet miejsce w sieci, jakim jest  Hello Zdrowie. Interesują mnie szczególnie aspekty psychologiczne i emocjonalne. Lubię kobiety i kocham dla nich pisać. Marzy mi się, abyśmy wszystkie były dobre dla siebie, pewne siebie, świadome siebie oraz – co najważniejsze – zdrowe.

Publikacje

para zakochanych, romantyczny wieczór

8 sposobów na podniesienie libido

6 faktów na temat lęku, które pomogą go oswoić

Kobieta po 40-tce

10 produktów, po które warto sięgać, gdy jesteś po 40-tce

Rozproszony umysł, czyli dlaczego panujący dziś kult wielozadaniowości nam nie służy i jak radzić sobie z przebodźcowaniem – rozmowa z Sylwią Sitkowską

„Warto uzbroić kolejne pokolenie w umiejętność zatrzymania się, odmówienia sobie czegoś, skoncentrowania się na jednej rzeczy. Dzięki temu możemy tworzyć lepszy świat” – mówi psycholog Sylwia Sitkowska

9 faktów o zdrowiu mężczyzn

8 nawyków, których warto się pozbyć przed trzydziestką

6 skutecznych sposobów na sprawny umysł i poprawę pamięci

Oparzenia ‒ pierwsza pomoc. Co jest dobre na oparzenia?

Oparzenia ‒ pierwsza pomoc. Co jest dobre na oparzenia?

Masturbacja może być jeszcze przyjemniejsza. Poznaj sposoby masturbacji

5 „zdrowych” produktów, które dla ciebie mogą być niezdrowe

10 nawyków podczas higieny jamy ustnej, które szkodzą zębom

Omdlenie – pierwsza pomoc, objawy i przyczyny omdleń