Przejdź do treści

Cameron Diaz została mamą, mając 47 lat. „To najbardziej satysfakcjonujący czas w moim życiu!” – mówi aktorka

Cameron Diaz / GettyImages
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

„Wiele osób pobiera się i zakłada rodzinę w młodym wieku. Ja za to robię to w drugiej połowie mojego życia. Teraz jedyną presją jest żyć jakieś 107 lat. Brak ciśnienia!” – mówiła Cameron Diaz w rozmowie z Naomi Campbell. Aktorka była gościnią internetowego programu „No Filter”, stworzonego i prowadzonego na platformie YouTube. 

Cameron Diaz – macierzyństwo

Aktorka Cameron Diaz, znana m.in. z filmów „Bez mojej zgody”, „Aniołki Charliego” czy „Holiday”, została mamą pod koniec 2019 roku. 30 grudnia przyszła na świat Raddix – córka Diaz i jej męża Benji Maddena, wokalisty zespołu „Good Charlotte”. Aktorka miała wtedy 47 lat.

Podczas rozmowy z modelką Naomi Campbell, autorką i prowadzącą internetowego programu „No Filter”, Cameron opowiadała o swoim późnym macierzyństwie. 

„Mimo wszystkich niesamowitych doświadczeń, jakie miałam, podróży i osiągnięć, macierzyństwo to najbardziej satysfakcjonujący czas w moim życiu. Jestem z tego naprawdę dumna.

Posiadanie rodziny, kiedy jesteś młody, jest jak wszystko, co robisz, kiedy jesteś młody. Kiedy jesteś w moim wieku i zdecydujesz się to zrobić, to prawdziwy wybór. Musisz naprawdę ciężko na to pracować” – mówiła Cameron.

Powrót do pracy

Czy Cameron Diaz wróci na plan filmowy, gdy jej mała Raddix urośnie? Gwiazda na razie nie odpowiedziała na to pytanie.

„Minęło sześć lub siedem lat, odkąd nakręciłam film. Nie przeszkadza mi to. Nie ma części mnie, która przypomina: 'o nie, muszę stanąć przed kamerą’. Nie mówię, że nigdy tego nie zrobię, ale obecnie czuję się bardzo zaangażowana w to, co robię tu i teraz” – mówi aktorka.

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: