Przejdź do treści

Zgoliła głowę, aby wesprzeć córkę walczącą z rakiem. „Tak wygląda miłość matki”

Luciana Rebello z matką Albą Gomes / Facebook
Luciana Rebello z matką Albą Gomes / Facebook
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Walcząca z rakiem Luciana Rebello opublikowała na Facebooku wideo, na którym pokazuje swoje pożegnanie z włosami. Nagle film przybiera nieoczekiwany obrót… Uwaga: wzruszenie gwarantowane.

„Być silną i odważna”

Luciana Rebello to 31-letnia Brazylijka mieszkająca w Rio de Janeiro. Matka dwóch córek, mężatka, diagnozę „rak szyjki macic” usłyszała w 2018 r. Od tego czasu walczy z chorobą i nie poddaje się, mimo że rokowania – jak sama informuje w sieci – nie są optymistyczne.

Obecnie przechodzi drugą chemioterapię w Instituto Nacional de Câncer José Alencar Gomes da Silva (INCA) w Rio de Janeiro. I jest prawdziwą wojowniczką. „Być silną i odważną” – to jej motto, którym dzieli się w mediach społecznościowych. Tam też pokazuje przebieg swojej batalii z rakiem.

Mama wspiera swoją córkę

Kilka dni temu Luciana zamieściła na Facebooku film przedstawiający jej pożegnanie z włosami, w którym bierze udział rodzina. Na starcie widzimy kobietę, która skraca jej fryzurę, potem maszynkę do rąk dostają córeczki głównej bohaterki, na koniec do akcji wkracza mama – Alba Gomes. Ta ostatnia robi coś zupełnie nieoczekiwanego. Mina Luciany, gdy orientuje się, co się dzieje  – nie do opisania! Zresztą co tu dużo opowiadać, obejrzyjcie same:

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Facebookowy post Rebello został opatrzony komentarzem, który można luźno przetłumaczyć z portugalskiego jako „Tak wygląda miłość matki”. Wideo z miejsc stało się wiralem  w Brazylii, a zasięg jego „rażenia” z każdym kolejnym dniem obejmuje kolejne kraje. Trudno się dziwić. Królestwo i konia każdemu, komu podczas oglądania nie zakręci się w oku łza.

 

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy:

i
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.