Przejdź do treści

Ciężarna Monika Mrozowska o wypominaniu kobietom liczby dzieci: „Do Micka Jaggera mi daleko”

Monika Mrozowska w ciąży
Ciężarna Monika Mrozowska o wypominaniu kobietom ilości dzieci: „Do Micka Jaggera mi daleko” ? Instagram, Monika Mrozowska
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Aktorka Monika Mrozowska podzieliła się z fanami radosną nowiną. „Jestem w ciąży” – zakomunikowała. Ale tę wiadomość przysłoniły inne tematy.

Monika Mrozowska: „Odbiera to tyle sił, że szkoda mi na to tracić energię”

„40-letnia matka 3 dzieci znana jest głównie ze swoich perypetii miłosnych (…) Monika Mrozowska jest jedną z tych gwiazd, o których pisze się raczej w kontekście kolejnych perturbacji w życiu osobistym, aniżeli sukcesów w sferze zawodowej. Monika przez wiele lat robiła, co mogła, by wciąż móc funkcjonować na obrzeżach show biznesu.”

Tym cytatem z plotkarskiego portalu aktorka Monika Mrozowska rozpoczyna swój najnowszy wpis na Instagramie. Wpis, w którym dzieli się z fanami radosną nowiną. „Jestem w ciąży – komunikuje. Ale wiadomość tę przysłaniają inne tematy. Na pierwszy plan wychodzi zjadliwość dziennikarzy, jeśli w ogóle w ten sposób można nazwać anonimowe osoby dostarczające newsy do plotkarskich serwisów. Mrozowska pisze:

„Lekturę pudelka zawiesiłam jakiś czas temu… Dostaję co prawda od znajomych i od Was czasami informacje, że pojawił się ‘artykuł’ podobnej treści, ale… odbiera to tyle sił, że szkoda mi na to tracić energię. Autorem tego typu treści, których bohaterem jestem nie tylko ja, jest między innymi pan Łukasz oraz jego koledzy ‘dziennikarze’, którzy niestety owoców swojej pracy nie podpisują imieniem i nazwiskiem”.

Monika Mrozowska

„Jakoś facetom nie wypomina się ilości partnerek”

Aktorka zwraca uwagę, że sprowadzanie jej do osoby funkcjonującej na „obrzeżach szołbiznesu” jest zwykłym wyzłośliwianiem się, którego jedynym celem jest szerzenie hejtu:

„Panie Łukaszu, też bym wolała, żeby pisał pan o tym, jak zasuwam w kuchni od 7:00 do 20:00 karmiąc ludzi najlepiej jak umiem. Albo o tym jak spędzam kilkanaście godzin na planie serialu z super ekipą, którą moje ‘perturbacje w życiu osobistym’ obchodzą tyle, co zeszłoroczny śnieg, którego nie było. Albo o premierze mojej nowej książki, do której tygodniami wymyślam przepisy i robię zdjęcia. Różnica pomiędzy moją pracą ‘na obrzeżach szołbiznesu’ a pana w samym ‘epicentrum’ polega na tym, że ja staram się sprawiać ludziom przyjemność i pod wszystkim, co robię, chętnie się podpisuję… Efekty pana pracy to nerwy rodziny oraz bliskich i jad sączący się w komentarzach. A podpisu autora brak”.

Mrozowska konstatuje swój wywód ironicznym porównaniem siebie do Micka Jaggera, który – jak pewnie wszyscy wiedzą – dorobił się ośmiorga potomstwa. Aktorka zwraca uwagę na podwójne standardy, które wciąż cieszą się żywotnością w naszym społeczeństwie:

„Panie 'redaktorze’, wiem że do Mick’a Jagger’a ciągle mi daleko. Pod kątem dorobku artystycznego i ilości dzieci… ale jakoś facetom nie wypomina się ilości partnerek? Zwłaszcza w dobie szybkich randek z Tindera…”.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?