Przejdź do treści

Co daje dziecku wychowanie w naturze? Mówi Mikołaj Foks [WIDEO]

Mikołaj Foks
Mikołaj Foks
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

– To jest tylko twoje i moje, i nikt poza nami nie ma do tego dostępu – tak o obcowaniu wspólnie z dzieckiem z naturą mówi Mikołaj Foks, tata czterech córek i autor warsztatów dla ojców. Czy rzeczywiście wędrówki po lesie czy budowanie szałasów mogą być wartościowe i dlaczego? 

W dzisiejszych czasach ciężko o złapanie oddechu, wyciszenie i chwilę dla siebie – bez telefonu, social mediów, napływu informacji. Ale na pewno warto raz na jakiś czas przełączyć się w tryb offline i pobyć sam na sam z naturą. Jeśli masz dzieci, zabierz je do lasu albo na kajaki i spędźcie trochę czasu razem, bez zbędnych rozpraszaczy. Dlaczego to tak istotne? Wyjaśnia w rozmowie z Bartoszem Narzelskim Mikołaj Foks, autor warsztatów dla ojców i tata czterech córek.

Jeśli jeszcze nie widziałaś pozostałych części wywiadu z Mikołajem Foksem, koniecznie zajrzyj tu. Znajdziesz tam między innymi odpowiedzi na pytania, czy dziewczynki na pewno zawsze muszą być grzeczne i jak wychować pewne siebie córki.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawienia

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: