Przejdź do treści

Daniel Qczaj: dedykuję to video każdej mamie, która robiąc coś dobrego dla siebie, wpędzała się w poczucie winy

Daniel Kuczaj
Słynny „kołcz rzyci” Daniel Qczaj: dedykuję to video każdej mamie, która robiąc coś dobrego dla siebie, wpędzała się w poczucie winy/ PHOTO: PAWEL WRZECION/MWMEDIA
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

„Patrz, jak idzie. Przecież ona dopiero co dziecko urodziła. I ona tak idzie? (…) Wyrodna matka” mówi Daniel Qczaj na swoim profilu na Instagramie. Słynny „kołcz rzyci” zabawnym wideo stara się wesprzeć wszystkie matki.

Wszechobecna krytyka młodym mam

Trener motywacyjny Daniel Qczaj na swoim profilu na Instagramie często wspiera kobiety. Nie tylko co roku nawołuje płeć żeńską do badań profilaktycznych w kierunku raka piersi. Swoją działalnością stara się także nieść dobre słowo młodym mamom, których ciało po porodzie znacznie się zmienia. Tym razem Qczaj zwrócił uwagę na problem, z jakim często spotykają się świeżo upieczone mamy. W krótkim, zabawnym wideo pokazuje, jak kobiety są krytykowane i nazywane wyrodnymi matkami za to, że dbają o siebie. Na filmiku widzimy, jak „kołcz rzyci” stoi przy oknie i obserwuje ludzi. Na głowie ma turban z ręcznika, w ręce kubek.

Patrz, jak idzie. Przecież ona dopiero co, ku**a, dziecko urodziła. I ona tak idzie? Drogą, chodnikiem, kostką brukową bezkarnie kroczy? Oko pomalowane eyelinerem? Ciekawe, co zrobiła z dzieckiem, jak tam malowała to oko. Wyrodna matka.

Przecież ona dopiero co, ku**a, dziecko urodziła. I tak wyćwiczona? Ciekawe, kiedy to ćwiczy, co to z dzieckiem robi, jak ćwiczy? Dziecko pewnie leży na ziemi w pocie i brudzie a ta ćwiczy

– mówi na filmie Qczaj.

View this post on Instagram

? „Przecież ona dopiero co ku*wa dziecko urodziła” – Czujesz to? ??? Dedykuję to video każdej mamie, która robiąc coś dobrego dla siebie, wpędzała się w poczucie winy lub czuła się oceniana! Kochana, łap dystans, ukochuje Cię z całego serca uśmiechnij się i miej to w d*pie! Jesteś super mamą! „I tak wyćwiczono?”? Oczywiście! Czuj się ze sobą pięknie, a jeśli potrzebujesz wsparcia to podaję dwa adresy pod którym na pewno je ode mnie otrzymasz. qczajfitness.pl diety.qczaj.pl „Ciekawe co to z dzieckiem robi jak ćwiczy”? – No właśnie co? Kochane, zamiast się oceniać nawzajem wysyłajcie sobie dobrą energię!? Ukochuje! Daniel Józek QCZAJ #qczaj #instamadka #ukochojsie #inowytrwaj #qczajfitness #qczajdiety #fitlarwa @qczajfitness @qczajdiety

A post shared by QCZAJ (@qczaj) on

Nie wiń się za dbanie o siebie!

Trener motywacyjny wyjaśnia w swoim wpisie na Instagramie, że krótki film dedykuje wszystkim mamom, które kiedykolwiek poczuły się gorszymi matkami przez to, że zadbały o siebie. Qczaj zwraca uwagę na wszechobecny problem krytyki młodych mam, które nierzadko przechodzą w tym czasie np. depresję poporodową.

Dedykuję to video każdej mamie, która robiąc coś dobrego dla siebie, wpędzała się w poczucie winy lub czuła się oceniana!
Kochana, łap dystans, ukochuje Cię z całego serca, uśmiechnij się i miej to w d*pie!
Jesteś super mamą!
„Ciekawe co to z dzieckiem robi, jak ćwiczy”
– No właśnie co?
Kochane, zamiast się oceniać nawzajem, wysyłajcie sobie dobrą energię!
Ukochuje!

– napisał Qczaj.

Pamiętajcie, dbanie o siebie jest bardzo ważną kwestią. Nie tylko w kwestii zdrowia fizycznego, ale także psychicznego. Nie wińcie się, jeśli poświęcacie trochę czasu dla siebie, żeby odpocząć. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: