Przejdź do treści

„Synku, jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy cię kochać”. Ronaldo poinformował o stracie syna

Cristiano Ronaldo oraz Georgina Rodriguez przeżywają bolesne chwile/Getty Images)
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Cristiano Ronaldo jest ojcem czworga dzieci. Wraz  z Georginą Rodriguez spodziewali się bliźniąt. Zamiast radosnej nowiny, ogłosili bardzo smutne wieści: jedno z dzieci zmarło. Piłkarz opublikował w mediach społecznościowych dramatyczne oświadczenie, w którym poinformował o śmierci synka.

 

„Tylko narodziny naszej córki dają nam siłę”

O tym, że rodzina światowej sławy piłkarza znów się powiększy, jego fani wiedzieli już od jesieni. Na świat miała przyjść upragniona parka: dziewczynka i chłopiec.

Jednak w poniedziałek w mediach społecznościowych Cristiano Ronaldo zamieścił łamiący serce komunikat. Piłkarz poinformował swoich, że jego syn nie żyje.

„Z największym smutkiem informujemy o śmierci naszego synka. To największy ból, jaki czuć może rodzic. Tylko narodziny naszej córki dają nam siłę, by przetrwać ten trudny moment z nadzieją i radością. Chcemy jednocześnie podziękować doktorom i pielęgniarkom za ich wspaniałą pomoc. Jesteśmy głęboko poruszeni tą niespodziewaną stratą i prosimy o zrozumienie naszego smutku w tym trudnym momencieSynku, jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy cię kochać” – napisał w mediach społecznościowych.

Pod oświadczeniem podpisała się również Georginia Rodriguez, modelka, wieloletnia partnerka piłkarza. 

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci dziecka. Z nieoficjalnych informacji przekazywanych przez angielskie media wynika, że para straciła syna podczas porodu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Jestem po to, by razem z przyszłą mamą doprowadzić do szczęśliwego zakończenia - mówi położna Izabela Rychlik

Dzieci Cristiano Ronaldo

Światowej klasy piłkarz nigdy nie ukrywał, że rodzina jest dla niego bardzo ważna. Jego pierworodny syn Cristiano Junior  ma już 11 lat. Piłkarz jest także ojcem czteroletnich bliźniąt — Evy i Mateo, urodzonych, tak samo jak Junior, przez surogatkę oraz pięcioletniej dziewczynki o imieniu Alana. Chętnie publikuje rodzinne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: