Przejdź do treści

„Życie bez dzieci nadal może być satysfakcjonujące i szczęśliwe” – podkreśla 42-letnia TikTokerka, która usłyszała, że „poniosła porażkę”

Natalie Bright
"Życie bez dzieci nadal może być satysfakcjonujące i szczęśliwe” - podkreśla 42-letnia TikTokerka, która usłyszała, że „poniosła porażkę w życiu”/ fot. Printscreen TikTok @bynataliebright
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

42-letnia Natalie Bright otworzyła się na temat przykrych słów, jakie zdarza jej się słyszeć przez decyzję o nieposiadaniu dzieci. „Twoje małżeństwo nie przetrwa bez dzieci”, „Prawdopodobnie codziennie płaczesz w łazience”, „Umrzesz samotnie” – wymieniła w swoim wideo na TikToku, które wyświetlono już ponad 2,7 mln razy.

„Poniosłaś porażkę w życiu”

„Kto o ciebie zadba, kiedy będziesz miała 70 lat?”, „Nie zaznasz prawdziwej miłości, dopóki nie urodzisz dziecka”, „Umrzesz samotnie”, „Poniosłaś porażkę w życiu” – te zdania usłyszała Natalie Bright za bycie bezdzietną 42-latką. Tiktokerka, która tworzy treści o urodzie i modzie, a fani często zachwycają się jej młodzieńczym wyglądem, opublikowała krótkie wideo, które szybko stało się wiralowe. Bright tańczy na nim radośnie na ulicy w Nowym Jorku i jednocześnie dzieli się przykrymi komentarzami, jakie zostały skierowane pod jej adresem przez to, że nie ma dzieci.

„Och, i jeszcze: ’prawdopodobnie codziennie płaczesz w łazience'” – napisała pod publikacją.

Wideo Natalie zostało wyświetlone ponad 2,7 miliona razy i zdobyło ponad 343 tys. polubień. Tiktokerka nagrała także drugą część, w której wymieniła więcej przykrych słów na temat swojej decyzji o nieposiadaniu dzieci.

„Nie jest za późno, będziesz tego żałować”

„Twoje małżeństwo nie przetrwa bez dzieci”

„Moje życie nabrało prawdziwego znaczenia dopiero, kiedy mam dzieci”

„Przyszła szalona kociara” – wymieniła.

Czesław Mozil i Dorota Mozil

„Posiadanie dzieci nie oznacza, że ​​będą się tobą opiekować”

Internauci licznie wsparli Bright w komentarzach. Większość z nich dziękowała jej za podjęcie tematu tabu i chwaliła za pozytywne podejście pomimo bolesnych słów. Komentujący podkreślili również, że argumentacja krytykujących decyzję o bezdzietności jest błędna.

„Kiedyś byłam wolontariuszką w domu opieki, a najbardziej samotnymi mieszkańcami byli ludzie z dziećmi. Posiadanie dzieci nie oznacza, że ​​będą się tobą opiekować”

„Mam 37 lat i słyszałam to samo”

„Mam troje dzieci i jestem z nich dumna, ale muszę powiedzieć, że nie poniosłaś porażki w życiu… dokonałaś wyboru, żyj tak, jak chcesz”  – czytamy.

Bright w mediach społecznościowych często porusza kwestie starzenia się i podejmowania odmiennych od reszty społeczeństwa decyzji. W jednym z filmów przyznała, że trudno jest jej nawiązać nowe znajomości po czterdziestce bez dzieci. Dodała również, że jako pełnoetatowa influencerka często czuje się pomijana na wydarzeniach branżowych z powodu swojego wieku. Jak jednak wyjaśniła w rozmowie z „Insiderem”, choć negatywne komentarze skierowane w jej stronę często są nieprzyjemne, wie, że wynikają z braku otwartych rozmów.

„Widzę to tak: szczęście jest tym, czym pozwolisz mu być” – powiedziała i dodała: „Chcę, aby ludzie wiedzieli, że życie bez dzieci nadal może być satysfakcjonujące i szczęśliwe”

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: