Przejdź do treści

Modelka pokazała zdjęcie, na którym karmi piersią dziecko za kulisami pokazu mody. „To jedyna rzecz, która się liczy”

Maggie Maurer
Modelka pokazała zdjęcie, na którym karmi piersią dziecko za kulisami pokazu mody. „To jedyna rzecz, która się liczy”/ Photo by Melodie Jeng/Getty Images
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

„Najlepsze zdjęcie z całego dnia”, „Jesteś po prostu KULTOWA”, „To jest niesamowite. Ty jesteś niesamowita” – czytamy pod zdjęciem Maggie Maurer. Modelka pokazała, jak karmi piersią swoją malutką córkę za kulisami pokazu Schiaparelli wiosna/lato 2023 zaraz po zejściu z wybiegu.

Karmi piersią za kulisami pokazu mody

Zdjęcie Maggie Maurer zza kulis pokazu mody stało się hitem. Modelka brała udział w pokazie Schiaparelli wiosna/lato 2023 w Paryżu. Maurer prezentowała suknię do kostek, a jej twarz i okulary były całkowicie pokryte metaliczną złotą farbą. To jednak nie przeszkodziło jednej z czołowych modelek kontrowersyjnego pokazu w byciu wciąż przede wszystkim mamą. Modelka przyszła na pokaz z nowonarodzoną córką, która czekała na nią za kulisami i… zgłodniała. Młoda mama postanowiła więc nie czekać na zmycie makijażu i zakończenie pracy, ale nakarmiła piersią Norę-Jane na miejscu. Fotografię z tego momentu udostępniła w mediach społecznościowych.

Na zdjęciu widzimy, jak modelka w pełnym złotym makijażu i białym szlafroku karmi piersią noworodka, którego trzyma na kolanach. By zapobiec ubrudzeniu dziecka farbą, nałożyła na siebie ochronną folię.

Zdjęcie modelki zdobyło dużą sławę i doczekało się ponad 41 tys. polubień. Zachwyceni internauci pisali również słowa uznania pod publikacją.

„Najlepsze zdjęcie z całego dnia”

„Jesteś po prostu KULTOWA”

„To jest niesamowite. Jesteś niesamowita”

„To jedyna rzecz, która się liczy” – czytamy w komentarzach.

Aleksandra Żebrowska odpiera ataki internautów. Pokazała, jak karmi piersią w nietypowym miejscu

„Widok kobiety w ciąży na wybiegu szokuje”

To nie pierwszy raz, kiedy Maurer celebruje swoją rolę matki w trakcie pracy na wybiegu. Kiedy była jeszcze w ciąży, dostała propozycję pójścia w pokazie mody jesień/zima 2022 Nensi Dojaki. Modelka lekko wahała się, ponieważ projektantka słynie z tworzenia obcisłych krojów i delikatnych wzorów. Postanowiła jednak spróbować.

„Moi przyjaciele wiedzą, że zawsze jestem gotowa, aby wziąć udział w czymś nowym, zobaczyć, o co tyle hałasu” – tłumaczyła swoją decyzję.

Maurer przeszła po wybiegu w półprzeźroczystej halce z cekinami, która podkreślała jej figurę i uwydatniała jej ciążowy brzuch.

„Myślę, że widok kobiety w ciąży na wybiegu szokuje, w dobrym tego słowa znaczeniu. Sprowadza ludzi na ziemię, pokazuje stan, który jest nieodłączną częścią życia” – mówiła.

Muza Schiaparelli nie jest jedyną modelką, która postanowiła pracować w ciąży. W 2018 r. podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku modelki, takie jak m.in. Slick Woods, chodziły po wybiegu nawet w dziewiątym miesiącu ciąży.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maggie Maurer (@maggiejoymaurer)

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: