Przejdź do treści

„Myślałam, iż wskoczę już w jeansy przedciążowe”. Aleksandra Domańska przyznaje sobie tytuł „pierwszej naiwniaczki”

Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska / PHOTO: ANDRAS SZILAGYI
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

5 października 2021 roku Aleksandra Domańska pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, że po raz pierwszy została mamą. Teraz aktorka opublikowała zdjęcie, na którym pokazuje swoje ciało po ciąży. „Chciałam tu tylko nadać sobie tytuł pierwszej naiwniaczki za to, że myślałam, iż wskoczę już w jeansy przedciążowe” – pisze.

Aleksandra Domańska została mamą

Kilka tygodni temu Aleksandra Domańska przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko, o czym poinformowała na Instagramie 5 października 2021 r. Aktorka opublikowała wtedy bardzo intymne zdjęcie, na którym widać, jak karmi swoje dziecko piersią.

I chociaż do tej pory aktorka znana była z zabawnych postów i nie dzieliła się zbyt chętnie swoim życiem prywatnym, teraz po raz kolejny robi od tego wyjątek. Teraz aktorka pokazała na Instagramie, jak wygląda jej ciało po ciąży.

„Dzień dobry Buziaczki! Chciałam tu tylko nadać sobie tytuł pierwszej naiwniaczki za to, że myślałam, iż wskoczę już w jeansy przedciążowe” – pisze Domańska.

Ciało po ciąży

Domańska do postu dołączyła zdjęcie, na którym widać, że jeansy sprzed ciąży nie pasują na obecną sylwetkę aktorki. Ale Domańska nie jest w tym sama. W komentarzach możemy przeczytać wiele historii innych kobiet, które przeżywały to samo po swoich ciążach.

„O stara, miałam to samo, mierze te spodnie co tydzień i mam takie „HALO PRZECIEŻ KARMIE PIERSIO, daleko jeszcze papo smerfie do tej figury sprzed ciąży?” – skomentowała Zofia Zborowska-Wrona, która również niedawno została po raz pierwszy mamą.

„MINĄŁ ROK, JA NADAL WIERZĘ ŻE KIEDYŚ W MOJE WEJDĘ” – dodała popularna podcasterka Joanna Okuniewska, której córka Helena niedawno skończyła rok.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: