Przejdź do treści

Chrissy Teigen pokazała brzuch po 4 ciążach. „Prawdziwe zdjęcia normalnego ciała mamy”

Chrissy Teigen pozuje na ściance w złotej kreacji
Chrissy Teigen pokazuje pociążowy brzuch na Instagramie / Zdjęcie: Getty Images/Steve Granitz
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Chrissy Teigen jest mamą czwórki dzieci i ulubioną influencerką parentingową. Fanki doceniają ją za autentyczność i brak lukru w relacjach o codzienności matek. A także za naturalność, jak ta, która bije z najnowszego zdjęcia żony Johna Legenda. Modelka pokazała swój brzuch po ciążach, czym wywołała prawdziwą lawinę komentarzy.

Chrissy Teigen zachwyca autentycznością

Chrissy Teigen to amerykańska modelka, prezenterka telewizyjna, autorka książek kulinarnych, a prywatnie żona Johna Legenda i mama czwórki dzieci. Patrząc na liczbę obserwujących jej profil na Instagramie (43 mln!), nie sposób dodać do tej listy również: wpływowa influencerka. 38-latka aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Sympatię internautów zaskarbiła sobie autentycznością. Jej relacje o macierzyństwie pozbawione są retuszu, wazeliny i skrępowania. Modelka pokazuje i te szczęśliwe (narodziny dzieci, ślub, sielskie wakacje), i trudne momenty (poronienie, aborcja).

Chrissy Teigen i John Legend po raz pierwszy zostali rodzicami w 2016 r., a dwa lata później urodził im się syn. W 2020 r. modelka była w trzeciej ciąży, która nie zakończyła się szczęśliwym porodem. W październiku Chrissy opublikowała serię czarno-białych zdjęć, pokazujących, jak wraz z mężem opłakują stratę dziecka. Początkowo 36-latka mówiła, że doszło do poronienia, ale kilka miesięcy później podczas konferencji Propper Daley’s, „A Day of Unreasonable Conversation” wyjaśniła, że dokonała wtedy aborcji, która uratowała jej życie.

„W połowie ciąży okazało się, że nasz syn nie przeżyje. I ja, bez interwencji medycznej, także. Nazwijmy to po imieniu: zrobiłam aborcję. Zrobiłam aborcję, aby uratować swoje życie, dziecko nie miało żadnych szans” – przyznała.

W 2023 r. Teigen urodziła swoje trzecie dziecko, córkę Esti, a pół roku później – dzięki pomocy surogatki – na świat przyszedł ich syn, Wren Alexander. Zdjęcie Chrissy całującej brzuch kobiety, która nosiła ich syna, było dowodem na ich niezwykłą więź. Takich wzruszających i szczerych momentów na profilu żony Johna Legenda jest sporo. Przykładem choćby najnowsza seria zdjęć z wakacji w Tajlandii.

Pokazała, jak wygląda ciało kobiety po ciąży

Chrissy Teigen i John Legend wraz z czwórką swoich pociech przebywają aktualnie w Tajlandii. Modelka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z sielskich wakacji na jachcie. Na jednym z nich pozuje w czarnym bikini trzymając na rękach córkę Esti. Internautki zachwyciła naturalność i swoboda, z jaką modelka podchodzi do swojego ciała. Siniaki na nogach, luźny po porodach brzuch – to jest prawda o macierzyństwie. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy, w których fanki dziękowały modelce za to, że pokazuje, jak w rzeczywistości wygląda ciało dojrzałej kobiety po ciąży.

„Jako mama i osoba, która pracowała w mediach przez ponad dwie dekady, nie jestem w stanie wyrazić, ile te zdjęcia dla mnie znaczą. Bardzo ci dziękuję” – napisała jedna z internautek.

„Dziękujemy za opublikowanie szczerego prawdziwego zdjęcia normalnego ciała mamy. Wyglądasz niesamowicie! Wiele z nas, mam, jest zbyt świadomych swojego ciała po porodzie i martwi się, jak to wygląda, ale patrząc na ciebie rozumiem, że wygląda pięknie” – dodała kolejna.

„Każda kobieta patrząc na to zdjęcie, absolutnie oszałamiającej mamy, myśli: DZIĘKUJĘ!” – zachwyca się inna.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

 

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: