Przejdź do treści

Aleksandra Żebrowska pokazała swoje półnagie zdjęcie z okresu ciąży. „Nikt nie prosił o nie, ale wszyscy go potrzebowali”

Aleksandra Żebrowska
Aleksandra Żebrowska/ ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Aleksandra Żebrowska pokazuje macierzyństwo, ciążę i połóg takie, jakie są – czasem trudne i bolesne, ale piękne. Teraz na swoim profilu na Instagramie udostępniła swoje zdjęcie w zaawansowanej ciąży, na którym nie ukrywa swoich niedoskonałości. „Uwielbiam twoją autentyczność w czasach tych wszystkich udoskonalanych zdjęć” – napisała jedna z jej fanek.

Odważne zdjęcie? Prawdziwe!

Aleksandra Żebrowską jest żoną Michała Żebrowskiego od 2009 roku. W sierpniu po raz trzeci została mamą. Nieraz udowodniła, że ma w sobie mnóstwo dystansu i autentyczności.

W czasie ciąży Żebrowska podejmowała trudne tematy związane z macierzyństwem, o których wiele osób wstydzi się mówić. Teraz, kilka miesięcy po porodzie, postanowiła powrócić do okresu ciąży. Udostępniła na swoim profilu na Instagramie swoje zdjęcie w zaawansowanej ciąży – bez wyszczuplającej optycznie pozy ani poprawek w Photoshopie.

Ma na nim tylko koszulkę podciągniętą do góry. „Oto nagie zdjęcie, o które nikt nie prosił” – napisała pod fotografią.

„Dziękuję za to zdjęcie”

Pod zdjęciem Aleksandry Żebrowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jest jeden wspólny mianownik większości z nich: wdzięczność. Za to, że kobiety nie są same ze swoim nieidealnym ciałem – z cellulitem, rozstępami, boczkami. Za to, że odnalazły w niej siebie i że wiedzą, że nie mają się czego wstydzić. Bo to, że ciało nie wygląda idealnie w czasie ciąży jest całkowicie naturalne i normalne!

„Dziękuję za to nieidealne, ale jakże przepiękne zdjęcie. Sama jestem właśnie na końcówce ciąży i bardzo dobrze dla duszy robi zobaczyć, że nie tylko mnie dotyczą te problemy trzeciego trymestru, ale z tych naszych nieidealnych ciał możemy być dumne, bo dały nam najcudowniejszy prezent jakim jest dziecko” – podkreśla jedna z obserwatorek Aleksandry Żebrowskiej.

Podobnych komentarzy było znacznie więcej. „Uwielbiam Twoją autentyczność w czasach tych wszystkich udoskonalanych zdjęć”, „Nikt nie prosił o to zdjęcie, ale wszyscy go potrzebowali”, „Ono jest tak piękne, tak naturalne i tak idealne” – czytamy w innych komentarzach.

My takim zdjęciom zdecydowanie mówimy: tak! Może dzięki nim choć część kobiet przestanie wstydzić się wyglądu swojego ciała w ciąży. Aleksandra Żebrowska robi naprawdę dobrą robotę. Dziękujemy, Olu!

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: