Go to content
HelloZdrowieHelloZdrowie
  • Tematy
    • Tematy
      • Zdrowie
      • Życie
      • Zdrowie Psychiczne
      • Rodzicielstwo
      • Odżywianie
      • Seks
      • Pielęgnacja
      • Choroby
      • Suplementy i witaminy
      Redakcja poleca
  • Podcast
    • Podcast
      • Hello Zdrowie Podcasty
      • All Inclusive
      • PoPrawne Pogadanki
      • Menopauza to nie pauza
      • Jak chorować i nie zwariować
      Redakcja poleca
  • Strona główna
  • Multimedia
    • Multimedia
      • Silna i sprawna z Kasią Bigos
      • Wideo
      • Artykuły audio
      • Audiobooki
      Redakcja poleca
  • Szukaj
Szukaj Fundacja

Ewa Wojciechowska – Strona 108

Marynarka wojenna USA
Feminizm

Pierwsza kobieta w historii będzie dowodzić lotniskowcem atomowym! „Dziękuję za oddanie najlepszego statku we flocie”

Kobieta
Zaburzenia psychiczne

„Przestańmy mówić 'jesteś chory/a psychicznie’, bo ktoś zrobił coś, co nam się nie podoba” – apeluje edukatorka antydyskryminacyjna Anna Wiatrowska

Kobieta
Badania

Hashimoto na liście „chicagowskiej siódemki”. „Uwarunkowania osobowościowe pacjenta mają ogromny wpływ na to, jak choruje”

Kobieta siedzi w aucie
Objawy

Masz niedoczynność tarczycy i problemy żołądkowe? Uważaj, jedno łączy się z drugim!

Kobieta trzyma w ręce szklankę piwa
Zdrowa żywność

Popularne piwo wycofane ze sprzedaży. GIS ostrzega: wystąpił błąd na linii produkcyjnej

Kobieta przegląda się w lustrze
Zaburzenia psychiczne

„Uśmiechnęłam się do siebie w odbiciu. I pomyślałam, że mogłabym wyglądać dokładnie tak samo, jakbym miała depresję” – pisze Maja Herman

Kobieta na lotnisku
Profilaktyka

Ograniczenia dla niezaszczepionych w liniach lotniczych. Zakaz wstępu na pokład bez certyfikatu COVID

Kobieta
Społeczeństwo

„Większość sklepów z akcesoriami erotycznymi jest niedostępna dla osób z niepełnosprawnościami” – pisze Wojtek Sawicki z „Life On Wheelz”

Selma Blair
Badania

Selma Blair poinformowała o swoim stanie zdrowia. „Moje prognozy są świetne. Jestem w remisji”

Kobieta kąpie się w morzu
Profilaktyka

„Soczewki kontaktowe to nie szampon, żeby w razie czego kupić sobie inny w pierwszym lepszym sklepie” – pisze optometrystka Justyna Nater odnośnie używania soczewek na urlopie

Pomacaj Się
Badania

„Nie wiem, co sobie wyobrażałam? Że dostanę SMS-a z ostrzeżeniem: 'hello, jak się nie zbadasz, to za pół roku będziesz miała raka?'” – mówi Magda, jedna z bohaterek akcji „Pomacaj Się”

Kobieta
Profilaktyka

Czy antykoncepcja hormonalna jest przeciwwskazana przy migrenie? Wyjaśnia farmaceutka

« pierwsza‹ poprzedniaStrona 107108Strona 109następna ›ostatnia »

Hello Zdrowie to strona tworzona przez Fundację Hello Zdrowie, która jest społecznym głosem USP Zdrowie.

Bądź z nami na bieżąco

Co tydzień wybieramy teksty, rozmowy i podcasty Hello Zdrowie o ciele, psychice i codziennym życiu. Zapisz się i czytaj bez pośpiechu.

Podanie adresu e-mail oraz kliknięcie „Zapisz się” oznacza zgodę na otrzymywanie wiadomości o nowościach, produktach, promocjach lub usługach dot. Hello Zdrowie. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, w naszej Polityce prywatności.

HelloZdrowie
  • Newsletter Hello Zdrowie
  • O nas
  • Archiwum artykułów
  • Polityka prywatności
  • Zmiana ustawień prywatności
  • Kontakt
Skontaktuj się z nami

Fundacja Hello Zdrowie
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
NIP 9512613236

Kontakt z redakcją
redakcja@hellozdrowie.pl

Dołącz do naszej społeczności

Właścicielem serwisu HelloZdrowie jest Fundacja należąca do USP Zdrowie sp. z o.o., które jest częścią USP Group. Treści zawarte w serwisie HelloZdrowie mają charakter informacyjno-edukacyjny. Jeśli potrzebujesz porady odnośnie swojego stanu zdrowia, skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

© 2012-2026 | HelloZdrowie
Realizacja: GeekRoom.pl