Przejdź do treści

Ciężarna Jessie J z pięknym gestem podczas koncertu. Zaprosiła fanki w ciąży do pierwszego rzędu i podzieliła się przekąskami

Jessie J
Ciężarna Jessie J zaopiekowała się na koncercie swoimi fankami, które również są w ciąży/ fot. Getty Images
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Jessie J wykazała się niezwykłą empatią i zaopiekowała się swoimi ciężarnymi fankami podczas koncertu. Brytyjska piosenkarka, która sama była w ciąży, wie, co czuje przyszła mama po kilku godzinach stania na nogach. Artystka nie tylko zaprosiła kobiety, by usiadły, ale podzieliła się też swoimi przekąskami.

Jessie J zaopiekowała się ciężarnymi fankami

Jessie J zaprosiła wszystkie ciężarne kobiety, aby zasiadły w pierwszym rzędzie. Brytyjska piosenkarka, która sama podczas swojego występu była w ciąży, zauważyła w tłumie stojących fanów ciężarną kobietę.

„Ty też jesteś w ciąży? Chcesz usiąść? Chcesz usiąść tutaj, po tej stronie?” – zapytała.

„W którym miesiącu jesteś?” – pytała dalej gwiazda. „O cholera, chodź tu usiąść” – odpowiedziała, kiedy dowiedziała się, że kobiecie zbliża się niedługo termin porodu. Po chwili w tłumie zauważyła następną ciężarną, którą także zaprosiła pod scenę. Okazało się także, że na balkonie przebywa kolejna fanka spodziewająca się dziecka.

„Ty też jesteś w ciąży? Chcesz przyjść? Czy powinnam otworzyć żłobek? Czy ktoś tu ma dzieci? Ludzie po prostu zaczną przekazywać swoje dzieci dalej” – zażartowała.

Magdalena Lamparska / Andras Szilagyi MWMEDIA

„Wzywam wszystkie kobiety w ciąży, aby usiadły z przodu”

Reakcja piosenkarki jednak na tym się nie zakończyła. Jessie J upewniła się, że ciężarna kobieta jest bezpieczna. Skomplementowała jej wygląd i odniosła się do całej sytuacji.

„Zobacz jaka jesteś duża, jesteś piękna. Czy to nie jest najdziwniejsza, najbardziej niesamowita, przerażająca i piękna rzecz?” – skomentowała.

Gwiazda zwróciła się także z apelem do innych kobiet, które spodziewają się dziecka i przyszły posłuchać jej twórczości.

„Wzywam wszystkie kobiety w ciąży, aby usiadły z przodu (…) Jeśli jesteś w ciąży, nie stój. Posadzimy cię gdzieś z przodu i podzielę się swoimi przekąskami” – dodała.

Po przemieszczeniu się kobiet do pierwszego rzędu Jessie zaoferowała im kilka opcji przekąsek, gdyby wraz ze zmęczeniem wynikającym ze stania na nogach miały zwiększony apetyt lub mdłości. Podeszła na bok sceny i zapytała, czy chciałyby zjeść jabłko lub banana. Następnie podzieliła się owocem z jedną z kobiet. Przyznała także, że ma przy sobie lek na refluks, z którym wiele kobiet w ciąży miewa problem.

Wideo z koncertu szybko stało się hitem w mediach społecznościowych. Na profilu na TikToku kanadyjskiej sieci telewizyjnej Much Music obejrzało je już ponad 3 miliony internautów.

„Jessie J jest naprawdę niesamowita! Jedna z najbardziej niedocenianych wokalistek”

„Ona jest niesamowita. Uważam, że wszystkie kobiety w ciąży powinny mieć sekcję specjalną z przodu z przekąskami i napojami za darmo”

„Tak niesamowita, miła i troskliwa artystka nadaje nowe znaczenie byciu profesjonalną” – czytamy w komentarzach.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: