Przejdź do treści

Szkoła rodzenia to o wiele więcej niż tylko głośne oddychanie na piłce. Położna Anna Bulczak mówi, czego się w niej nauczysz [WIDEO]

Anna Bulczak, Zaufaj Położnej
Anna Bulczak, Zaufaj Położnej
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Kamila Ryciak tym razem podjęła ważny temat dla wszystkich kobiet kobiet w ciąży. Wraz z położną i właścicielką szkoły rodzenia Anną Bulczak rozmawia o tym, na czym polega przygotowanie do porodu, z kim można przyjść na zajęcia w szkole rodzenia i czego można się po nich spodziewać.

Szkoła rodzenia. Czego się spodziewać?

Pierwsza ciąża to czas, gdy nie wiemy, co nas czeka i wszystko jest nowe. Z pomocą przychodzi szkoła rodzenia. Nie wiesz, czego będziesz się uczyć na zajęciach? Czy nastawiać się na teorię czy też na praktyczne zajęcia? Zastanawiasz się, z kim możesz na nią przyjść? Kamila Ryciak o tym wszystkim rozmawia z położną , właścicielką szkoły językowej i autorką profilu na Instagramie „Zaufaj Położnej”, Anną Bulczak.

Specjalistka wyjaśnia krok po kroku, czego możesz się spodziewać, gdy trafisz do szkoły rodzenia i tłumaczy czym różni się prawdziwa szkoła rodzenia od tych które znamy z filmów i seriali.

nastolatka z różowymi włosami

Obejrzyj rozmowę z Anną Bulczak!

Zobacz rozmowę na temat tego, czego możesz się spodziewać po zajęciach w szkole rodzenia na naszym kanale na YouTubie.

W następnych częściach rozmowy, które pojawią się już wkrótce, Kamila Ryciak porozmawia z Anną Bulczak między innymi o tym, jak wyglądają zajęcia w szkołach rodzenia i porody w czasie pandemii, co przeżywały kobiety w ciąży, szczególnie te tuż przed porodem, w czasie społecznej kwarantanny oraz jak partner może wesprzeć swoją partnerkę w pierwszych dwóch tygodniach po porodzie.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: