Szkoła rodzenia to o wiele więcej niż tylko głośne oddychanie na piłce. Położna Anna Bulczak mówi, czego się w niej nauczysz [WIDEO]
Kamila Ryciak tym razem podjęła ważny temat dla wszystkich kobiet kobiet w ciąży. Wraz z położną i właścicielką szkoły rodzenia Anną Bulczak rozmawia o tym, na czym polega przygotowanie do porodu, z kim można przyjść na zajęcia w szkole rodzenia i czego można się po nich spodziewać.
Szkoła rodzenia. Czego się spodziewać?
Pierwsza ciąża to czas, gdy nie wiemy, co nas czeka i wszystko jest nowe. Z pomocą przychodzi szkoła rodzenia. Nie wiesz, czego będziesz się uczyć na zajęciach? Czy nastawiać się na teorię czy też na praktyczne zajęcia? Zastanawiasz się, z kim możesz na nią przyjść? Kamila Ryciak o tym wszystkim rozmawia z położną , właścicielką szkoły językowej i autorką profilu na Instagramie „Zaufaj Położnej”, Anną Bulczak.
Specjalistka wyjaśnia krok po kroku, czego możesz się spodziewać, gdy trafisz do szkoły rodzenia i tłumaczy czym różni się prawdziwa szkoła rodzenia od tych które znamy z filmów i seriali.
Obejrzyj rozmowę z Anną Bulczak!
Zobacz rozmowę na temat tego, czego możesz się spodziewać po zajęciach w szkole rodzenia na naszym kanale na YouTubie.
W następnych częściach rozmowy, które pojawią się już wkrótce, Kamila Ryciak porozmawia z Anną Bulczak między innymi o tym, jak wyglądają zajęcia w szkołach rodzenia i porody w czasie pandemii, co przeżywały kobiety w ciąży, szczególnie te tuż przed porodem, w czasie społecznej kwarantanny oraz jak partner może wesprzeć swoją partnerkę w pierwszych dwóch tygodniach po porodzie.
Polecamy
Córka dzieliła z nią łóżko do ukończenia 11 lat, a pierworodny syn do 7. roku życia. O najmłodszym mówi: „Nigdy nie był w swoim łóżeczku”
Została zwolniona pierwszego dnia po urlopie macierzyńskim. „Wspieranie matek wracających na rynek pracy macie opanowane do perfekcji”
Od dwóch lat wychowuje Malwinkę. Teraz sąd stwierdza, że jest za stara, by ją adoptować. „To jakieś kuriozum”
„Zespół Leigha to bardzo podstępna, nieuleczalna bestia. Nie ma do niej jednego klucza”. Małgorzata Konarska-Michalczuk o macierzyństwie, które stało się wyzwaniem
się ten artykuł?