Przejdź do treści

„Wzwód zabija”, czyli mężczyzno, chcesz zapobiec aborcji, ale nie wiesz, jak to zrobić? Organizacja pro-life przygotowała przyspieszony kurs dla żółtodziobów

"Chcesz zapobiec aborcji? Następnym razem kontroluj swój wzwód" - głosi broszura skierowana do mężczyzn
"Chcesz zapobiec aborcji? Następnym razem kontroluj swój wzwód" - głosi broszura skierowana do mężczyzn / Pexels.com
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Panowie, stoicie po stronie życia i i chcecie zapobiegać aborcji, ale nie wiecie, jak się za to zabrać? Z pomocą śpieszy organizacja Pro-Life Nebraska. „Jeśli nie chcesz kogoś zapłodnić, to bez względu na to, czy postanowi urodzić dziecko, czy usunąć ciążę, po prostu trzymaj swojego penisa z daleka!” – głosi. Przyśpieszony kurs dla żółtodziobów, czas start!

„Mężczyzno, możesz zapobiec 100 proc. aborcji!”

Drogi Obrońco Życia! Chcesz powstrzymać kobiety przed aborcją, dwoisz się i troisz, żeby do tego nie dopuścić? Już nie musisz szukać rozwiązań. Spójrz, jakie to proste. Pomoże ci w tym broszura „Zapobieganie nieodpowiedzialnej ejakulacji” organizacji Pro-Life Nebraska, która zapewnia, że efekty są natychmiastowe i trwałe. A zadowolenie – po obu stronach.

„Wielu mężczyzn bardzo troszczy się o dzieciątka i zastanawia się, jak może uchronić je przed aborcją. Mamy dla nich dobrą wiadomość: możecie zapobiec nawet 100 proc. aborcji!.

Dobrze przeczytałeś – każda niechciana ciąża jest spowodowana przez mężczyznę. Otóż, dzieci biorą się z wytrysku spermy w waginę. Potem nasienie podróżuje przez szyjkę macicy, aż w końcu dochodzi do zapłodnienia jajeczka. I ten mikroskopijny twór kiedyś będzie dzieckiem, którego możesz pozbawić pożywnego jedzenia, czystego środowiska, odpowiednio sfinansowanej edukacji, opieki zdrowotnej, a w przyszłości wynagrodzenia, które pozwoli mu się utrzymać” – głosi broszura.

"Nie wzorujcie się na koleżankach i osobach z internetu". Seksuolożka Katarzyna Koczułap radzi, jak wybrać antykoncepcję

Co zrobić, by zapobiec aborcji?

Jak przeczytasz dalej w „Zapobieganiu nieodpowiedzialnej ejakulacji”, najważniejsza i podstawowa rada, drogi Mężczyzno, Który Nie Uznajesz Aborcji, jest dziecinnie prosta:  „Nie doprowadzaj do wytrysku w waginie”. 

„Jeśli nie chcesz kogoś zapłodnić, to bez względu na to, czy postanowi urodzić dziecko czy usunąć ciążę, po prostu trzymaj swojego penisa z daleka!” – te słowa z broszury organizacji Pro-Life Nebraska powinny zapaść ci w pamięć. 

Co prawda dla niektórych pewnie taka wizja może być rozczarowująca… Na szczęście w broszurze są też  alternatywy! Oto i one:

  1. Twój penis może mieć wytrysk w wielu różnych miejscach – ale o tym już wiesz!
  2. Kobieta nie potrzebuje twojego penisa w swojej waginie (ani gdziekolwiek indziej), żeby czuła się usatysfakcjonowana seksualnie.
  3. Możesz znaleźć przyjemność ze swoja partnerką na wiele sposobów, które nie wiążą się z koniecznością wprowadzenia spermy do waginy.

„Mężczyzno, tu możesz swobodnie zostawić swoje nasienie”

Zgodnie z zaleceniami organizacji Pro-Life Nebraska, drogi Obrońco Życia, swobodnie swoje nasienie możesz pozostawić np. w: ustach, na rękach, na piersiach czy w sztucznej waginie – bez obawy, że kobieta może zajść w ciążę. Oczywiście w każdym wypadku, oprócz ostatniego, musi odbyć się to za zgodą partnerki.

Jeśli jeszcze ten przekaz nie wybrzmiał wyraźnie, powtarzamy raz jeszcze:  jedyne miejsce, „gdzie nie może dojść do wytrysku, jeśli mężczyzna jest przeciwny aborcji”, to… wagina partnerki.

Pewnie zapytasz: „A co, jeśli już doszło do wytrysku w waginie?”. No tak, teraz to już, niestety, jak to mówią, „po ptokach”.

„Przykro nam, teraz decyzja należy do osoby, do której waginy wprowadziłeś spermę. Musi wybrać, czy bardziej zależy jej na własnym życiu i priorytetach, czy na tym, żeby donieść twoje nasienie. Następnym razem kontroluj swój wzwód, jeśli chcesz zapobiec aborcji” – dowiesz się z broszury.

Broszura „Zapobieganie nieodpowiedzialnej ejakulacji” została wydana w ramach inicjatywy „Wzwód zabija” (Benevolent Order of Nebraskans for Erection Reversal: Keep It Limp for Life / B.O.N.E.R. K.I.L.L.). Dostępna jest na stronie Pro-Life Nebraska.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: