Przejdź do treści

„Czas odczarować wizję, że w szkołach rodzenia online nie ma zajęć praktycznych”. Są równie skuteczne [WIDEO]

"Czas odczarować wizję, że w szkołach rodzenia online nie ma zajęć praktycznych". Anna Bulczak tłumaczy, dlaczego są równie skuteczne, jak te stacjonarne
"Czas odczarować wizję, że w szkołach rodzenia online nie ma zajęć praktycznych". Anna Bulczak tłumaczy, dlaczego są równie skuteczne, jak te stacjonarne
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

– W szkołach stacjonarnych jest większa obawa. A na zajęciach on-line leci jedno pytanie za drugim. Widać, jaką to sprawia ulgę – mówi położna i właścicielka Centrum Zdrowia i Aktywności Ciężarnych i Mam „Zaufaj Położnej”. 

Szkoła rodzenia online

Pierwsza ciąża to czas, gdy nie wiemy, co nas czeka i wszystko jest nowe. Z pomocą przychodzi szkoła rodzenia. Teraz, w dobie pandemii koronawirusa, coraz częściej decydujemy się na zajęcia online. Czy są one równie skuteczne, co te stacjonarne? Czym się różnią? Czy możemy liczyć na to, że sprawdzimy również na nich nasze umiejętności w praktyce?

Kamila Ryciak o tym wszystkim rozmawia z położną , właścicielką szkoły językowej i autorką profilu na Instagramie „Zaufaj Położnej”, Anną Bulczak. Specjalistka wyjaśnia krok po kroku, czego możesz się spodziewać na zajęciach szkoły rodzenia online i dlaczego warto się na nią zdecydować, szczególnie teraz, gdy wiele osób boi się zarażenia koronawirusem.

nastolatka z różowymi włosami

Obejrzyj rozmowę z Anną Bulczak!

Zobacz rozmowę na temat tego, czy zajęcia online są równie skuteczne, co te stacjonarne i dlaczego, mimo że już nie ma izolacji, jest na nich wciąż duża frekwencja. Zapraszamy na nasz kanał na YouTubie.

W następnych częściach rozmowy, które pojawią się już wkrótce, Kamila Ryciak porozmawia z Anną Bulczak między innymi o tym, jak wyglądają porody w czasie pandemii, co przeżywały kobiety w ciąży, szczególnie te tuż przed porodem, w czasie społecznej kwarantanny oraz jak partner może wesprzeć swoją partnerkę w pierwszych dwóch tygodniach po porodzie.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawienia

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: