Przejdź do treści

Katy Perry pokazała, jak wygląda pięć dni po porodzie. „Włosy i makijaż wykonane przez: wyczerpanie”

Katy Perry pokazała, jak wygląda pięć dni po porodzie. „Włosy i makijaż wykonane przez: wyczerpanie”
Katy Perry pokazała, jak wygląda pięć dni po porodzie. „Włosy i makijaż wykonane przez: wyczerpanie” / GettyImages
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Katy Perry zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie wykonane pięć dni po porodzie córki – bez makijażu i retuszu. Nie ukrywa, że jest wyczerpana, a jej ciało bardzo się zmieniło po porodzie. 

Katy Perry pięć dni po porodzie

Katy Perry wcale nie kryje się z tym, że jej ciało zmieniło się po porodzie. Na fotografii, którą udostępniła na Instastory pozuje bez makijażu, w nieułożonej fryzurze, a na jej twarzy widoczne jest zmęczenie. „Włosy i makijaż wykonane przez: wyczerpanie” – napisała. Pod zdjęciem sugeruje, że tak właśnie wygląda jej tegoroczna kreacja na galę wręczenia nagród Video Music Awards. Świetnym komentarzem do zdjęcia jest piosenka Perry „Not the end of the world” (z ang. „To nie koniec świata”).

Artystka już w trakcie ciąży publikowała swoje zdjęcia, na których widać było, że jej ciało się zmienia, a tuż przez porodem opowiadała, że w trakcie minionych dziewięciu miesięcy przytyła kilkanaście kilogramów, a jej waga sięgnęła 86 kg.

Perry daje świetny przykład innym świeżo upieczonym mamom, które często wstydzą się swojego wyglądu po porodzie i czują presję, żeby jak najszybciej wrócić do stanu sprzed ciąży. Pokazuje im, że to całkowicie normalne, że ich ciało się zmienia i że są wyczerpane. I że to nie jest powód to wstydu!

Ważne słowa Perry i Bloom

Katy Perry urodziła 26 sierpnia 2020 r. Ten ważny moment w swoim życiu wykorzystała nie tylko, żeby pokazać, że całkowicie akceptuje to, że jej ciało się zmieniło w ciąży. Wraz z mężem zwróciła również uwagę na inny ważny problem, z jakim borykają się przyszłe matki w krajach rozwijających się.

Wiemy, że jesteśmy szczęściarzami i nie każdy może doświadczyć porodu tak spokojnego jak nasz. Społeczności na całym świecie wciąż borykają się z niedoborem pracowników służby zdrowia, przez co, co 11 sekund umiera kobieta w ciąży lub noworodek. To dzieje się głównie z przyczyn, którym można zapobiec” – piszą w oświadczeniu Perry i Bloom.

Para podkreśla też, że UNICEF robi wszystko, aby przyszła mama miała dostęp do wyszkolonego personelu oraz opieki jaką potrzebuje. Dlatego założyli zbiórkę pieniędzy na ten cel.

Katy Perry po ciąży / Instagram, kattyperry

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: