Przejdź do treści

Kourtney Kardashian skrytykowana za zdjęcie z laktatorem. „Takie jest życie” – napisała

Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian została skrytykowana za pokazanie się z laktatorem/ fot. Neilson Barnard/Getty Images
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Kourtney Kardashian opublikowała zdjęcie, na którym stoi w czarnym koronkowym body i… odciąga mleko z piersi laktatorem. Internauci zachwycali się postawą 44-latki i dziękowali, że normalizuje macierzyństwo. Znaleźli się jednak też tacy, którzy stwierdzili, że jest to zbyt intymna sprawa, by pokazywać ją publicznie.

Kourtney Kardashian pozuje z laktatorem

Kourtney Kardashian i jej mąż, perkusista popularnego zespołu punkrockowego Blink-182, Travis Barker na początku listopada 2023 r. powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Celebrytka od początku otwarcie opowiadała o problemach z zajściem w ciążę. We wrześniu ubiegłego roku poinformowała swoich fanów także o kolejnych komplikacjach. Zdradziła, że życie jej syna Rocky`ego było zagrożone i konieczna była operacja. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a gwiazda reality show „Z kamerą u Kardashianów” chwilę później czwarty raz została mamą. Słynna siostra korzysta teraz z uroków macierzyństwa, co odważnie pokazuje na swoim profilu.

„Takie jest życie” – napisała pod swoim najnowszym wpisem.

Kourtney Kardashian udostępniła kilka zdjęć z pierwszych miesięcy po urodzeniu syna. W karuzeli zdjęć dodała m.in. fotografię małej dłoni Rocky`ego, niewyraźne zdjęcia jej i jej męża zabierających syna na spacer oraz zdjęcie topless, które spotkało się z liczną krytyką. Na fotografii 44-latka stoi na środku pokoju ubrana w czarne body z koronką i odciąga mleko z piersi za pomocą laktatora. Drugą ręką zakrywa gołą pierś. Celebrytka pokazała, że urządzenie to nie powinno być przedmiotem, którego użycia kobiety powinny się wstydzić. Innego zdania jednak są internauci.

Ashley Graham

„Czego ludzie nie zrobią dla oklasków”

Wpis Kourtney Kardashian stał się niezwykle popularny. Zdjęcia celebrytki polubiło niemal 1,5 mln osób. Internauci także licznie skomentowali post. Wiele osób zachwycało się postawą 44-latki i dziękowało, że normalizuje macierzyństwo.

„Żyjesz swoim najlepszym życiem”

„Uwielbiam zdjęcie z laktatorem. Kobiety zasługują na czczenie. Nasze ciała dosłownie tworzą nowe życie, a następnie je karmią… tym samym ciałem”

„Pompujesz i wyglądasz niesamowicie! Dziękuję za normalizowanie odciągania mleka i karmienia piersią” – czytamy.

Niektórzy komentujący nie kryli jednak swojego niezadowolenia. Jak przyznali, odciąganie mleka z piersi jest prywatną sprawą, której nie powinno się upubliczniać.

„Podoba mi się ten post i wyglądasz oszałamiająco, ale dlaczego musimy widzieć, jak odciągasz mleko z piersi? To taka osobista, prywatna, intymna sprawa”

„Piękne chwile, ale jednak to już przesada”

„Pełny makijaż i szpilki, żeby pokazać nam, że używa laktatora? Czego ludzie nie zrobią dla oklasków”

„Ciekawe, czy w tym mleku nie ma wycieku implantu”

„Po co to pokazujesz?” – napisali.

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian pozuje z laktatorem/ fot. Print screem Instagram @kourtneykardash

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: