Przejdź do treści

To nieprawda, że po 60-tce życie seksualne umiera! „To może być zupełnie nowa jakość” [WIDEO]

Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

„Najczęściej, jeżeli mówimy o seksualności, to w kontekście osób w wieku 18 plus do 40 plus. To jest ten moment, który teoretycznie jest najlepszy na seksualność i na seks. Otóż nie” – mówi w rozmowie z Kamilą Ryciak seksuolożka i terapeutka Patrycja Wonatowska.

Jaka jest seksualność osób po 60-tce? Czym różni się taki seks? Wiele rzeczy, które usłyszysz w tej rozmowie, może cię zaskoczyć! Koniecznie poleć tę rozmowę kobietom po 60-tce, które według ciebie powinny jej wysłuchać. Zobacz też pozostałe części wywiadu z Patrycją Wonatowską, w których między innymi o tym, jak rozmawiać z dziećmi i nastolatkami o seksie oraz co zrobić, gdy… dziecko wparuje do sypialni rodziców, kiedy uprawiają seks.

Kim jest Patrycja Wonatowska? To psycholożka, seksuolożka, terapeutka w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, edukatorka seksualna. Jest też wykładowczynią na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie o SWPS w Poznaniu – Seksuologia praktyczna oraz współtwórczynią Instytutu Pozytywnej Seksualności i podcastu Seksozoficznie.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: