3 min.
„Czytałam, że szpital to nie spa, że mam się cieszyć, że nie spałam na podłodze”. Marta Stoberska zaskoczona reakcjami innych matek

Martę Stoberską zszokowały warunki szpitalne dla rodziców małych pacjentów\GettyImage
03.07.2022
Ignoruj zagrożenia, pamiętaj o lansie, nadużywaj słońca…Sposobów na zepsuty urlop jest znacznie więcej!
03.07.2022
Orgazm pochwowy bez tabu
03.07.2022
Domowe sposoby na zatkane ucho. Jak odetkać ucho zatkane: woskowiną, katarem, wodą?
03.07.2022
Pies kontra upał. Jak pomóc zwierzakowi? Podpowiadamy!
02.07.2022
5 rzeczy, które mężczyźni uwielbiają w łóżku
Choroba dziecka to trudny czas zarówno dla niego, jak i dla jego rodziców – zwłaszcza, jeśli konieczny jest pobyt w szpitalu. Gdy rodzic do swojej dyspozycji dostaje fotel, na którym ma spędzić całą noc przy chorym dziecku, nie zawsze jest wygodnie i łatwo. O szpitalnych warunkach opowiedziała na Instagramie Marta Stoberska, trenerka personalna.
„Nie mówcie, że polityka was nie interesuje”
Ostatnie dni nie były najłatwiejsze dla Marty Stoberskiej, trenerki personalnej. Zachorował jej synek. Wirus okazał się na tyle groźny, że konieczne było leczenie szpitalne. Dziecko miało wysoką temperaturę. Na szczęście dobowe leczenie na oddziale zakaźnym zniwelowało przykre objawy i oboje mogli wrócić do domu.
Marta Stoberska na długo nie zapomni jednak warunków, w jakich musiała spędzić ten czas. Jak mówi w najnowszym poście na Instagramie, w szpitalu dostała rozkładane łóżko. Wybrała jednak podłogę, na której położyła materac wyjęty ze szpitalnego łóżeczka. Tylko tak mogła spać z wystraszonym dzieckiem. Trenerka swoim zdjęciem rozkładanego łóżka podzieliła się ze swoimi obserwatorami na InstaStories. I wtedy rozpętała się burza.
„Czytałam, że szpital to nie spa.
Czytałam o dziewczynach, które 10 dni po cesarce lądowały z noworodkami na oddziale i spały na krzesłach.
Że mam się cieszyć, że przynajmniej mam ten fotel, bo kiedyś ktoś miał karimatę.
Że mam się cieszyć, że nie spałam na podłodze…” – przywołuje komentarze.
Marta Stoberska przyznała, że jest w szoku, że takie słowa pisały matki. Dodała, żeby nie iść w tę stronę, nie licytować się, kogo spotkały gorsze warunki. Wręcz przeciwnie: reagować i zmieniać rzeczywistość.
„Wykorzystajmy tę frustrację przy najbliższych wyborach. Pisanie na Instagramie, że miałyście koszmarne warunki nie zmieni nic. Ale pójście na wybory, zagłębianie się w kwestie podatkowe i zaprzestanie mówienia 'mnie polityka nie interesuje’ zmienić może już bardzo dużo” – dodała.
Marta Stoberska zachęciła także inne matki, żeby nie zgadzały się na tego typu warunki i nie wychodziły z założenia, że przecież mogło być jeszcze gorzej.
Wyświetl ten post na Instagramie
W przestrzeni zakupowej HelloZdrowie znajdziesz produkty polecane przez naszą redakcję:
Zmobilizuj się z Martą
Marta Stoberska jest trenerką personalną z międzynarodową akredytacją REPs. W mediach społecznościowych promuje zdrowy stosunek do ciała. Zasłynęła ciałopozytywną akcją „Te dupy są prawdziwe”. Stworzyła też otwartą grupę na Facebooku „ZMOBILIZOWANE”.
Jej profil na Instagramie o nazwie „Zmobilizuj się z Martą” śledzi ponad 10 tys. osób. Trenerka uświadamia na nim, że piękne ciało to nie wszystko. Liczy się przede wszystkim zdrowie.
Poleć artykuł znajomej
Zobacz także

„Jestem po to, by razem z przyszłą mamą doprowadzić do szczęśliwego zakończenia. Wymaga to zaufania ze strony kobiety. Powinna wierzyć, że mi także zależy na tym, by ujrzeć całego i zdrowego noworodka” – mówi Izabela Rychlik, położna z sześcioletnim stażem

„Z niedoskonałościami możesz być zdrowa i sprawna”. Kolejna ważna akcja trenerki Marty Stoberskiej

„Czy ryzyko zakażenia jest ważniejsze od praw rodziców?” Ważny apel w sprawie izolowania dzieci po porodzie
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.
Podoba Ci się ten artykuł?
Tak
Nie
Powiązane tematy:
Polecamy

03.07.2022
„Budzę się i jem, by móc znowu zasnąć”, czyli czym jest zespół nocnego jedzenia (NES). Rozmowa z psycholożką zdrowia Agnieszką Węgiel

01.07.2022
„Nie jesteśmy w stanie odróżnić klinicznie depresji poporodowej od fazy niedoczynności poporodowego zapalenia tarczycy” – mówi dr Dorota Wakuła

29.06.2022
„W 93,5 proc. byłam osobą nieżyjącą. W jednej chwili straciłam wszystko. Ale po stracie też jest życie” – mówi Aleksandra Cymerman, która pomaga osobom dotkniętym traumą

28.06.2022