Przejdź do treści

Mariola Bojarska-Ferenc o seksie w dojrzałym wieku. „Kobieta pożądana czuje się bardzo młodo”

Mariola Bojarska-Ferenc o seksie w dojrzałym wieku. "Kobieta pożądana czuje się bardzo młodo" / PHOTO: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA WARSZAWA
Mariola Bojarska-Ferenc o seksie w dojrzałym wieku. "Kobieta pożądana czuje się bardzo młodo" / PHOTO: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA WARSZAWA
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Mariola Bojarska-Ferenc w szczerej rozmowie opowiedziała, czym jest dla niej seks w dojrzałym wieku. W rozmowie z Pudelkiem popularna trenerka fitness przyznała, że obecnie młodzi ludzie nie potrafią rozmawiać o swoich potrzebach i przyjemnościach. Jej zdaniem, to dojrzałe kobiety lepiej komunikują swoje oczekiwania i pragnienia. „Nie ukrywam, że lubię seks” – powiedziała 61-latka. 

Prekursorka fitness w Polsce

61-letnia Mariola Bojarska-Ferenc uznawana jest za prekursorkę fitness w Polsce. Już w latach 90. prowadziła programy „Studio Urody” i „10 minut tylko dla siebie”, dzięki którym spopularyzowała w naszym kraju callanetics, pilates, wellness, zumbę, body ballance czy jogę fit. Trenerka od lat propaguje zdrowe odżywianie oraz aktywny wypoczynek.

Mariola Bojarska-Ferenc jest też aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi stylu życia. Nie stroni też od wywiadów. Teraz 61-latka w rozmowie z Pudelkiem szczerze opowiedziała o seksie osób dojrzałych. 

Menopauza. Kobiety, które zmieniły swoje życie po 50-tce

Mariola Bojarska-Ferenc o seksie

„Na początku my się uczymy, to jest takie eksperymentowanie. Potem już tak naprawdę wiemy, czego pragniemy, chcemy, a czego nie chcemy. Dojrzała kobieta potrafi bardziej komunikować się z partnerem. Często słyszę od młodzieży, że wstydzą się ze sobą rozmawiać. (…) Rozmowa to klucz do dobrego seksu i fajnych relacji między partnerami” – powiedziała Mariola Bojarska-Ferenc w rozmowie z Pudelkiem.

Gimnastyczka dodała, że seks ma mnóstwo plusów związanych nie tylko z utratą kalorii.

„Kobieta pożądana czuje się bardzo młodo, a ja się czuję bardzo młodo. Nie ukrywam, że lubię seks. Seks to zdrowie, bo kondycja, pięknie wygląda skóra, 'glow’. Człowiek się odpręża, traci się mnóstwo kalorii” – mówiła Mariola Bojarska-Ferenc.

Trenerka, mimo tego, że niedawno skończyła 61 lat, nadal czuje się pełna energii i sił witalnych.

„Mam 61 i nie wstydzę się tego, nie ukrywam też swojego wieku. Bo po co? Mam mnóstwo pozytywnej energii, wiele pasji, wspaniałą rodzinę i przyjaciół. Energia mnie nie opuszcza. Podoba mi się mój wiek i naprawdę dobrze się z nim czuję” – zapewniła.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: