Przejdź do treści

Miss Universe 2021 w ogniu krytyki. Bo nie wygląda tak, jak w dniu zdobycia tytułu

Laureatka konkursu piękności padła ofiarą hejtu /Getty Images
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Harnaaz Kaur Sandhu, modelka i aktorka z Indii, to ubiegłoroczna zdobywczyni prestiżowego tytułu Miss Universe. Niedawno padła ofiarą hejtu ze strony internautów, którzy dopatrzyli się zmian w jej wyglądzie. Powodem ich niezadowolenia była pełniejsza figura Miss. Laureatka zabrała głos w tej sprawie.

Miss Universe 2021 w ogniu krytyki

W grudniu 2021 roku pochodząca z Indii 21-letnia Harnaaz Kaur Sandhu świętowała swój sukces. To właśnie ona pokonała rywalki w drodze do tytułu Miss Universe. Tym samym przywiozła koronę do swojego kraju aż po 21 latach od poprzedniego takiego wydarzenia. Kiedy Harnaaz Kaur Sandhu otrzymała koronę, powiedziała, że jej serce napełnia duma i szacunek.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Wracając do ojczyzny, cieszyła się, że będzie mogła świętować swój sukces z obywatelami swojego kraju. Podkreślała także, że w konkursie Miss Universe zdecydowanie chodzi o kobiecość:

Chcę celebrować równość kobiet, wspierać kobiety koloru, a także dawać motywację do przemiany dla tych, którzy wciąż w siebie wątpią – mówiła w oficjalnym wystąpieniu.

Jednak teraz na najpiękniejszą kobietę świata spadł hejt. Czujni internauci zauważyli, że ich faworytka zaokrągliła się w talii oraz na twarzy. Dowodem miały być zdjęcia z wydarzeń, w jakich brała udział, m.in. podczas New York Fashion Week czy marcowej wizyty w Delhi: na czerwonym dywanie prezentowała się olśniewająco, ale jej figura była zmieniona. Swój głos w dyskusji zabrali nie tylko mieszkańcy Indii, ale także fani Miss Universe z całego świata. Byli tacy, którzy twierdzili, że Harnaaz nie szanuje korony, którą otrzymała tak niedawno.

Harnaaz Kaur Sandhu odpowiada internautom

Harnaaz postanowiła odpowiedzieć internautom na zarzuty. Wyjaśniła im, dlaczego jej figura się zmieniła. Okazało się, że boryka się z problemami zdrowotnymi: choruje na celiakię. Niewiele osób wiedziało, że zaledwie trzy dni przed konkursową galą przebywała w szpitalu. Harnaaz przyjmuje lekarstwa, których efektem ubocznym jest zbieranie się wody w organizmie. Ciało robi się opuchnięte, a waga pokazuje więcej kilogramów. Przyznała też, że często zajada stres.

Jem dużo słodyczy, takich jak cukierki czy czekolada. A podczas napiętego grafiku pracy ​nie mam czasu na ćwiczenia. To też przyczyniło się to do zmiany mojej wagi w krótkim czasie – wyznała szczerze.

 

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawieniaRozwiń

Bezpośredniość wypowiedzi Sandhu podbiła serca wielu komentujących doniesienia o jej zmianie wyglądu. I choć nie miała obowiązku tłumaczenia się hejterom, mamy nadzieję, że skutecznie zamknęła usta wszystkim twierdzącym, że „nie szanuje korony”.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy:

i
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.