Przejdź do treści
Artykuł sponsorowanych przez PZU Zdrowie

Pacjenci PZU Zdrowie samodzielnie ułożą zakres opieki medycznej dzięki nowemu konfiguratorowi pakietów

wybierz pakiet medyczny PZU, na zdjęciu kobieta trzymająca dwa puzzle - Hello Zdrowie
Pacjenci PZU Zdrowie samodzielnie ułożą zakres opieki medycznej dzięki nowemu konfiguratorowi pakietów /fot. GettyImages
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

PZU Zdrowie udostępniło pacjentom nową opcję konfiguracji indywidualnych pakietów  medycznych. Na etapie wyboru pakietu w portalu mojePZU, możliwa jest modyfikacja zakresu i dostosowania go do potrzeb pacjenta. To pierwsze takie rozwiązanie na rynku ogólnopolskich operatorów medycznych.

 

Chcemy zapewniać pacjentom taką opiekę, jakiej faktycznie oczekują i potrzebują. Z pomocą konfiguratora pakietów medycznych wygodnie zmienią zakres poszczególnych grup usług: badań, zabiegów czy rehabilitacji. W pierwszym etapie opcję udostępniliśmy w ramach Pakietu Medycznego „Dla Ciebie”. Zadbaliśmy, aby każdy z wariantów pakietu stanowił spójną całość. Na podstawie analizy wyborów naszych klientów planujemy rozszerzać rozwiązanie o kolejne produkty zdrowotne w naszym e-sklepie – mówi Weronika Dejneka, członek Zarządu PZU Zdrowie.

Konfigurator pakietów medycznych umożliwia stworzenie spersonalizowanego pakietu medycznego, który będzie w pełni odpowiadał wymaganiom klienta, zapewniając dopasowaną i elastyczną opiekę zdrowotną. Każdy z domyślnie zaproponowanych czterech zakresów Pakietu Medycznego „Dla Ciebie” można samodzielnie dostosować w zakresie badań diagnostyki laboratoryjnej, diagnostyki obrazowej, rehabilitacji, czy stomatologii zachowawczej. Podstawę pakietu stanowi liczba i zakres konsultacji ze specjalistami.

Konfigurator pakietów medycznych /grafika: materiały partnera

Konfigurator pakietów medycznych /grafika: materiały partnera

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownicy sprawnie przejdą przez wybór opcji, proces nie wymaga specjalistycznej wiedzy medycznej. Konfigurator pozwala na wygenerowanie trzech wariantów rocznego pakietu opieki zdrowotnej, które są prezentowane w przejrzystym zestawieniu. Tabela aktualizowana jest przy każdej zmianie, co ułatwia porównanie wielu opcji cenowych. Konfiguracja odbywa się w portalu mojePZU, gdzie następnie posiadacze pakietów medycznych wygodnie umówią wizyty, sprawdzą zalecenia, czy zarezerwują lek w aptece.

Konfigurator pakietów medycznych /grafika: materiały partnera

Konfigurator pakietów medycznych /zdjęcie: materiały partnera

PZU Zdrowie jest jednym z największych ogólnopolskich operatorów medycznych. W sieci medycznej PZU Zdrowie jest: 130 placówek własnych, w tym pracownie diagnostyki obrazowej, 2400 placówek partnerskich w 600 miastach w Polsce, infolinia medyczna, portal pacjenta mojePZU oraz Centrum Telemedyczne. PZU Zdrowie zapewnia opiekę zdrowotną w formie abonamentów dla firm oraz klientów indywidualnych i w ramach NFZ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy:

i
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.