Przejdź do treści

Rodzaje wibratorów. Co powinnaś o nich wiedzieć? Mówi trenerka kreatywnego seksu Joanna Keszka [WIDEO]

Rodzaje wibratorów
Rodzaje wibratorów - Joanna Keszka wyjaśnia, czym się od siebie różnią
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

– Ważne, żeby faceci pozbyli się lęku przed tym, że jeśli penis kobiecie nie wystarcza, to coś z nim albo z nią jest nie tak – podkreśla w rozmowie z Kamilą Ryciak autorka książki „Potęga zabawnego seksu” Joanna Keszka. Jak wybrać wibrator odpowiedni dla siebie? Czym się różnią rodzaje wibratorów? Tego wszystkiego dowiesz się z wywiadu.

Rodzaje wibratorów

Wibrator niejedne ma imię! Mamy na przykład wibratory łechtaczkowe i tzw. „króliki”. Jesteś przed zakupem takiej zabawki? Koniecznie zobacz krótką instrukcję przygotowaną przez Joannę Keszkę, trenerką zabawnego seksu. W rozmowie z Kamilą Ryciak mówi o tym, jakie rodzaje wibratorów są dostępne na rynku i czym się od siebie różnią.

Joanna Keszka to autorka najodważniejszych polskich książek o seksie: „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie” i „Potęga zabawnego seksu”. Jest ekspertką w dziedzinie kobiecej seksualności, autorką scenariuszy erotycznych i nieustraszoną testerką wibratorów. Prowadzi też butik ze zdrowymi i eleganckimi gadżetami dla kobiet i par.

wibrator

Obejrzyj rozmowę z Joanną Keszką!

Zobacz rozmowę na temat rodzajów wibratorów na naszym kanale na YouTubie

Jest też już dostępna pierwsza część całego wywiadu z Joanną Keszką o intrygującym tytule: „Zacznijmy puszczać się w seksie”. W kolejnych rozmawiamy o tym, jak możemy wykorzystać jedzenie w łóżku , o zabawach erotycznych oraz o gadżetach, które mogą nam się przydac w łóżku.

Już wkrótce pojawią się jego kolejne części. Dowiesz się z nich, jaki jest przepis na udane życie seksualne i jak można je łatwo zepsuć, czym jest pulsator oraz jak zyskać pewność siebie w łóżku. Joanna Keszka mówi otwarcie i bez wstydu o wszystkim tym, co sprawia przyjemność, a o co bałaś się zapytać!

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: