2 min.
Stołeczek i śpiewanie, czyli wizyta dziecka w toalecie. Rozmowa z Agnieszką Cytowicz, fizjoterapeutką uroginekologiczną

Agnieszka Cytowicz / HelloZdrowie
26.06.2022
Petting – co to jest, sposoby pettingu, petting a ciąża
26.06.2022
„Kobiety uczą się zachowań społecznych na zasadzie kopiuj-wklej, aż osiągają biegłość, która czyni ich autyzm niewidzialnym”. O życiu i kobiecości ze spektrum autyzmu mówi psycholożka i nauczycielka jogi Agata Ucińska
26.06.2022
Co zrobić, aby komary cię nie gryzły? 11 sposobów, które naprawdę działają
26.06.2022
Przebarwienia na skórze, inny niż zwykle kolor moczu, uczucie zmęczenia? To może być chora wątroba
25.06.2022
Afrodyzjaki w kuchni – produkty, które rozbudzą pożądanie!
Co jest ważne dla malucha podczas korzystania z toalety? Czy dzieci też powinny korzystać ze stołeczka przy wypróżnianiu? Czy mówić do dziecka, gdy siedzi na sedesie? O tabu potrzeb fizjologicznych rozmawiamy z Agnieszką Cytowicz, fizjoterapeutką uroginekologiczną.
Nasze teksty zawsze konsultujemy z najlepszymi specjalistami

Agnieszka Cytowicz
Co jest ważne dla malucha podczas korzystania z toalety? Czy dzieci też powinny korzystać ze stołeczka przy wypróżnianiu? Czy mówić do dziecka, gdy siedzi na sedesie?
O tabu potrzeb fizjologicznych dziennikarka Magdalena Bury rozmawia z Agnieszką Cytowicz, fizjoterapeutką uroginekologiczną.
W przestrzeni zakupowej HelloZdrowie znajdziesz produkty polecane przez naszą redakcję:
Obejrzyj także inne fragmenty rozmowy z Agnieszką Cytowicz. A w nich m.in. o tym, co jest ważne dla malucha podczas korzystania z toalety, dlaczego wizyta w toalecie z telefonem w ręku to zły pomysł i dlaczego mężczyźni powinni sikać na siedząco.
Rozmowę znajdziesz na naszym kanale na YouTube.
Poleć ten artykuł znajomym!
Zobacz także
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.
Podoba Ci się ten artykuł?
Tak
Nie
Powiązane tematy:
Polecamy

25.06.2022
HELLO PIONIERKI: Jak Michalina Wisłocka uczyła Polki seksualności i autoerotyzmu na wiele lat przed znalezieniem punktu „G”

24.06.2022
Dr n. med. Karina Barszczewska: „W PCOS pojawia się ryzyko zaburzeń psychicznych i behawioralnych, a także seksualnych, o czym bardzo mało się mówi”

22.06.2022
Mylona z alzheimerem, parkinsonem, uważana za chorobę dzieci. Jak rozpoznać i leczyć padaczkę u seniorów, mówi dr n. med. Maria Maliszewska

21.06.2022