Przejdź do treści

Anna Bulczak o porodach w czasie pandemii. „Kobiety czuły się oszukane” [WIDEO]

Anna Bulczak o porodach w czasie pandemii. "Kobiety czuły się oszukane"
Anna Bulczak o porodach w czasie pandemii. "Kobiety czuły się oszukane"
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

– Pojawił się ogromny lęk, bo nagle okazało się, że kobieta idzie do porodu sama, a przecież przygotowywała się z partnerem – tak o czasie izolacji opowiada położna Anna Bulczak. Teraz, choć ograniczenia są stosunkowo mniejsze, to wcale nie jest lepiej. Jak pandemia wpłynęła na porody? Mówi w rozmowie z Kamilą Ryciak położna i właścicielka szkoły rodzenia „Zaufaj Położnej”, Anna Bulczak.

„Kobiety czuły się oszukane”

– Bardzo wszyscy przeżywaliśmy początek marca, kiedy nie było porodów rodzinnych. Pojawił się ogromny lęk, bo nagle okazało się, że kobieta idzie do porodu sama, a przecież przygotowywała się z partnerem. Kobiety czuły się wręcz oszukane – mówi położna i właścicielka szkoły rodzenia oraz autorka profilu w mediach społecznościowych „Zaufaj Położnej”, Anna Bulczak.

W rozmowie z Kamilą Ryciak opowiada, jak pandemia koronawirusa wpłynęła na porody i co zmieniło się w podejściu kobiet do tego ważnego mementu w życiu oraz  w przygotowaniu ich do porodu.

bolące piersi podczas karmienia

Obejrzyj rozmowę z Anną Bulczak!

Zobacz całą rozmowę na temat porodów w czasie pandemii  na naszym kanale na YouTubie.

W następnych częściach rozmowy, które pojawią się już wkrótce, Kamila Ryciak porozmawia z Anną Bulczak między innymi o tym, jak wyglądają porody w czasie pandemii, co przeżywały kobiety w ciąży, szczególnie te tuż przed porodem, w czasie społecznej kwarantanny oraz jak partner może wesprzeć swoją partnerkę w pierwszych dwóch tygodniach po porodzie. Wszystkie części wywiadu możesz zobaczyć tu.

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawienia

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: