Przejdź do treści

„Panowie nie mają absolutnie żadnych oporów, żeby napisać: zawsze chciałem się przespać z niskorosłą” – mówi Ola Petrus

"Panowie nie mają absolutnie żadnych oporów, żeby napisać: zawsze chciałem się przespać z niskorosłą" - mówi Ola Petrus
"Panowie nie mają absolutnie żadnych oporów, żeby napisać: zawsze chciałem się przespać z niskorosłą" - mówi Ola Petrus / Fot. Piotr Molecki, East News
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Obecnie dużo mężczyzn nie potrafi kompletnie rozpocząć konwersacji, która miałaby doprowadzić do sytuacji erotycznej, bez bycia takim strasznym prostakiem” – uważa stand-uperka Ola Petrus, która w rozmowie z TOK FM poruszyła bardzo ważny temat: fetyszyzowania niskorosłych kobiet.

„Zawsze chciałem się przespać z niskorosłą”

Ola Petrus wyznała, że jako osoba niskorosła często czuje się uprzedmiotowiona.

„Muszę mocno pilnować i obserwować, choć już się tego nauczyłam, czy te relacje, które tworzę, są oparte jedynie na tym, że ktoś fetyszyzuje trochę temat i chce spróbować czegoś innego, czy wynika to faktycznie z jakiegoś ” – opowiadała stand-uperka w rozmowie  w TOK FM.  I wyjaśniła: „Panowie nie mają absolutnie żadnych oporów, by napisać na 'dzień dobry’: 'zawsze chciałem się przespać z niskorosłą’ albo 'zawsze chciałem zobaczyć, jak to będzie z taką kobietą jak ty'”.

Jak podkreśliła stand-uperka, problem może wynikać częściowo z tego, że kobiety niskorosłe można zobaczyć w wielu filmach pornograficznych. I to właśnie często pierwsze skojarzenie mężczyzn, gdy spotkają taką osobę na żywo czy na portalu randkowym.  Problemem jest też po prostu brak kultury:

Obecnie dużo mężczyzn nie potrafi kompletnie rozpocząć konwersacji, która miałaby doprowadzić do sytuacji erotycznej bez bycia takim strasznym prostakiem” – powiedziała Petrus.

Ola Petrus

„Mamy problem, kiedy kobiety rozmawiają o seksie”

Ola Petrus już po raz kolejny poruszyła temat seksualności – zawsze mówi o nim otwarcie i  bez owijania w bawełnę, co w naszym kraju wciąż jest rzadkością.

Zapytana o seksualność osób z niepełnosprawnościami w Polsce, stand-uperka podkreśla, że mamy problem z tym, żeby rozmawiać o seksie w ogóle – nie tylko jeśli chodzi o kwestie niepełnosprawności.

„Przede wszystkim mamy problem, kiedy o seksie rozmawiają kobiety. Uważa się, że kobieta, która mówi o seksie, jest rozwiązła, łatwa i najczęściej nieczysta – i to jest dość przejmujące” – podkreśliła komiczka.


Źródło: TOK FM

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy:

i
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.