Przejdź do treści

Jak trzymać noworodka? Pokazuje położna Anna Bulczak [WIDEO]

Anna Bulczak
Anna Bulczak
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Gdy na świecie pojawia się dziecko, jest tak małe i kruche, że rodzice często boją się, że mogą je „uszkodzić”. O tym, jak trzymać noworodka, mówi w rozmowie z Kamilą Ryciak położna i właścicielka szkoły rodzenia „Zaufaj Położnej”, Anna Bulczak.

Jak trzymać noworodka?

Pierwsza myśl, która pojawia się często u świeżo upieczonych rodziców, to: „Byle tylko go nie uszkodzić!”. Jak się okazuje, wcale nie jest tak łatwo „zepsuć” dziecko. Jednak warto pamiętać o kilku zasadach, gdy bierzemy je na ręce.

Położna i właścicielka szkoły rodzenia Anna Bulczak pokazuje, jak poprawnie trzymać noworodka. Mówi też, jakie są najlepsze pozycje, które na pewno się sprawdzą i wylicza błędy popełniane przez rodziców podczas trzymania dzieci na rękach.

Anna Bulczak o porodach w czasie pandemii. "Kobiety czuły się oszukane"

Obejrzyj rozmowę z Anną Bulczak!

Zobacz całą rozmowę na temat wyprawki do szpitala w czasie pandemii na naszym kanale na YouTubie.

W poprzednich częściach rozmowy Kamila Ryciak rozmawiała z Anną Bulczak między innymi o tym, jak wyglądają porody w czasie pandemii, co przeżywały kobiety w ciąży, szczególnie te tuż przed porodem, w czasie społecznej kwarantanny. Z kolejnych części wywiadu dowiesz się między innymi tego,  jak partner może wesprzeć swoją partnerkę w pierwszych dwóch tygodniach po porodzie. Wszystkie części wywiadu możesz zobaczyć tu.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy: