Kolejne warsztaty Instrukcji Obsługi Raka Piersi już niebawem. Dołącz do nas!

się ten artykuł?
Jesteś bliską osobą – mamą, siostrą, przyjaciółką, chłopakiem, mężem – kobiety, która chorowała lub choruje na raka piersi?
Jesteś specjalistą – onkologiem, chirurgiem, psychoonkologiem?
A może działasz w fundacji zajmującej się pomocą osobom chorym na raka piersi?
Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałaś/eś „tak” – i masz swoje wnioski i pomysły, co powiedzieć, jak sprawić, by innym chorym na raka piersi, ich bliskim i rodzinom, było na tej drodze choć trochę lżej – dołącz do nas!
W grudniu zorganizowaliśmy pierwsze warsztaty, których celem jest stworzenie Instrukcji Obsługi Raka Piersi. Przewodnika, który od pierwszego momentu po diagnozie ułatwi ułożenie planu działań, mających pomóc zarówno chorym kobietom, jak i ich bliskim. Przed nami kolejne spotkanie.

nasz zespół na pierwszych warsztatach. fot: archiwum własne
Chcemy, aby narzędzie, nad którym pracujemy, było tworzone z uwzględnieniem wielu punktów widzenia: osób z doświadczeniem raka piersi, ich bliskich, specjalistów – onkologów, chirurgów, psychoonkologów – oraz przedstawicieli NGO i fundacji.
Zależy nam, aby głos mogli zabrać wszyscy, których w jakikolwiek sposób dotyczy rak piersi. Dlatego uważamy, że najlepszym sposobem działania będzie spotkanie i dyskusja.
Jeżeli chcesz do nas dołączyć, wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jeśli chcesz pomóc w jakikolwiek sposób – przysyłając swoje sugestie, pomysły, co można powiedzieć, przekazać innym kobietom, aby ułatwić im walkę z rakiem piersi – formularz pozwoli nam pozostać w kontakcie. Odezwiemy się niezwłocznie po rozpatrzeniu wszystkich zgłoszeń.
A może znasz kogoś, kto może nam pomóc?
Nie wstydzimy się prosić o pomoc – pomóż nam dotrzeć do tych osób, które pomogą nam stworzyć Instrukcję Obsługi Raka Piersi.
Bądźmy w kontakcie – wspólnymi siłami mamy szansę stworzyć coś, co może pomóc innym.
Podoba Ci się ten artykuł?
Polecamy

„Ból jest ważną wskazówką, aby wyjaśnić, dlaczego nasz organizm nie funkcjonuje tak, jak byśmy tego chcieli”. O odczuwaniu bólu i jego eliminowaniu bez leków mówi osteopata Ireneusz Mierzejewski

NIEZŁE ZIÓŁKO: Te o białych kwiatach symbolizowały niewinność i dziewictwo, te o płatkach różowych i czerwonych łączono z miłością i uczuciami

„Chory czuje dotyk, lecz nie potrafi odczuwać bólu. Nie poci się i nie odczuwa temperatury”. O syndromie CIPA mówi Agnieszka Mrozowicz
