Przejdź do treści

„Wreszcie cały świat ma tak, jak ja mam przez całe życie”. Psycholog Anna Czarnecka wyjaśnia, jak kolejne fale pandemii wpływają na psychikę [WIDEO]

Anna Czarnecka
Anna Czarnecka
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Rok po pierwszym stwierdzonym przypadku zarażenia koronawirusem w Polsce rozmawiamy z psycholog i psychoterapeutką Anną Czarnecką o tym, jaki dostrzega wpływ pandemii na psychikę swoich pacjentów. Co ciekawe, różni się on w zależności od tego, przez którą falę pandemii akurat przechodziliśmy.

Dlaczego pierwszą falę ekspertka porównuje do wakacji, a kolejne wręcz przeciwnie? Z jakimi problemami spotykają się osoby, które już wcześniej miały zaburzenia lękowe? I jak najczęściej próbowaliśmy poradzić sobie z pandemią? Tego wszystkiego dowiesz się z rozmowy Kamili Ryciak z Anną Czarnecką.

Już w krótce kolejne części wywiadu z Anną Czarnecką. Obserwuj nasz kanał na YouTubie!

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawienia

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy:

i
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.