Przejdź do treści

Chubby chasing i feedersi, czyli z czym spotykają się kobiety plus size [WIDEO]

Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

„Często odzywają się do mnie dziewczyny, które są w związku małżeńskim i mają poczucie, że ich partner ich nie akceptuje, bo np. przytyły po ciąży” – mówi w rozmowie z Kamilą Ryciak Pozytywnika, modelka plus size aktywna w mediach społecznościowych.

Pozytywnika wyjaśnia, czym jest chubby chasing i kim są feedersi oraz opowiada o propozycjach, które dostawała ze względu na to, że jest osobą plus size. Czy postanowiła z nich skorzystać, a jeśli nie, to dlaczego je odrzuciła i co odpowiada kobietom, które chcą schudnąć, ponieważ są nieakceptowane przez swoich partnerów?

Tego wszystkiego dowiesz się z rozmowy z naszą gościnią. Zobacz też pozostałe części wywiadu z Pozytywniką, z których dowiesz się między innymi, czym jest fibromialgia i jakich błędów nie powinny popełniać osoby, które chcą zrzucić dużo kilogramów.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy:

i
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.