Przejdź do treści

Justyna Mazur-Kudelska przeszła operację bariatryczną. Teraz jest w ciąży, o czym poinformowała w niezwykły sposób

Justyna Mazur-Kudelska
Justyna Mazur-Kudelska pokazała test ciążowy/ fot. Instagram @justynamazurpl
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

„Zrozumienie tego, że ciało nie jest moim wrogiem, że ja chcę być dla ciała dobra, pozwoliło mi podjąć decyzję, która nie jest przeciwko ciału, tylko dla ciała” – mówi Justyna Mazur-Kudelska o zabiegu rękawowej resekcji żołądka. Słynna podcasterka udokumentowała swoją otyłość i drogę do zdrowia. Film „Drugi człowiek” ma jednak podwójne znaczenie. Okazało się, że 37-latka jest w ciąży.

„Drugi człowiek” Justyny Mazur-Kudelskiej

Justyna Mazur-Kudelska, jedna z najpopularniejszych podcasterek, podzieliła się w mediach społecznościowych niezwykle ważnym dla siebie wideo. Autorka podcastu o tematyce true crime „Piąte: Nie zabijaj” opublikowała film dokumentalny o otyłości, na którą od lat chorowała. W 2022 r. Mazur-Kudelska zdecydowała się na operację bariatryczną i przeszła zabieg rękawowej resekcji żołądka. Z tego powodu jeszcze przed operacją zorganizowała sesję zdjęciową, by stworzyć sobie pamiątkę z czasów przed schudnięciem. 37-latka postanowiła także zabrać swoich fanów w podróż po zdrowie. Drogę tę udokumentował jej mąż. W materiale „Drugi człowiek” pokazał proces rekonwalescencji swojej żony.

„W pewnym momencie się orientujesz, że na wadze jest nowy człowiek, który składa się prawie z dwojga ludzi, bo jak ważysz 50 kg przez bardzo długi czas i nagle ważysz 110 kg, no to przybył ci na wadze drugi człowiek. I ja właśnie z tym drugim człowiekiem żyję” – słyszymy podczas początkowych kadrów.

Podcasterka w swoich mediach społecznościowych nigdy nie ukrywała, że stara się schudnąć. Jak przyznała na filmie, wypróbowała ok. 37 diet, ćwiczyła i radziła się lekarzy. Niestety wszystkie stosowane przez nią metody leczenia otyłości nie przynosiły satysfakcjonujących rezultatów.

„Zrozumienie tego, że ciało nie jest moim wrogiem, że ja chcę być dla ciała dobra, pozwoliło mi podjąć decyzję, która nie jest przeciwko ciału, tylko dla ciała” – tłumaczyła swoja decyzję o operacji.

Justyna Mazur-Kudelska jest w ciąży

W filmie „Drugi człowiek” nie zabrakło niezwykle szczerych wyznań i bolesnych momentów. Justyna Mazur-Kudelska postanowiła jednak całość zakończyć optymistycznym akcentem. Pod koniec filmu okazuje się, że tytuł ma także podwójne znaczenie. W ostatnich minutach podążamy z kamerą do kuchni za Justyną, która sprawdza wynik testu ciążowego. Jak widzimy, po kilku minutach pokazują się dwie kreski, co oznacza, że podcasterka spodziewa się dziecka.

„To już nie muszę brać tabletek?” –  pyta mąż i dodaje podekscytowany po pytaniu o to, czy się cieszy: – „To jest tak, jakbyś trochę była w ciąży. Trochę jesteś w ciąży”

Na samym końcu przyszli rodzice mają już pewność. Informację o ciąży potwierdza lekarz podczas badania USG. Medyk podkreśla, że „zarodek jest pojedynczy”, na co mąż Justyny dopytuje, „czy ma już ogon?”. „Raczej krewetka” – słyszy w odpowiedzi.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy:

i
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.