Przejdź do treści

Kasia Dziurska: przy Hashimoto i SIBO nie można trenować? To mit i duży błąd [WIDEO]

Kasia Dziurska
Kasia Dziurska
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

– Duży procent dziewczyn ma nadmierne kilogramy przez Hashimoto i wprowadza diametralne zmiany w swoim życiu, np. codziennie są na siłowni, chodzą na fitness, a dodatkowo mają diety 1000-1200 kcal – mówi i mistrzyni świata fitness Kasia Dziurska.

Przy Hashimoto i SIBO skrajności w żadną stronę nie są dobre. Podkreśla to w rozmowie z Kamilą Ryciak Kasia Dziurska, która sama zmaga się z tymi chorobami. Jak mówi, błędem jest kompletny brak ćwiczeń, ale też…rzucenie się nagle w wir treningów. Jak więc najlepiej zabrać się za trening, jeśli jesteśmy chore na Hashimoto albo SIBO? Podpowiada nasza ekspertka. Jeśli ciekawi cię ten temat, koniecznie obejrzyj wideo!

Wszystkie fragmenty rozmowy z Kasią Dziurską znajdziesz tu. Kasia Dziurska odpowiada w nich między innymi na pytanie, jak rozpoznać oraz zdiagnozować SIBO i Hashimoto.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy:

i
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.