Przejdź do treści

Krótka Instrukcja Obsługi Raka Piersi. Adrianna Sobol o tym, dlaczego to „ważne narzędzie” dla chorych i ich bliskich [WIDEO]

Adrianna Sobol, OnkoCafe
Adrianna Sobol, OnkoCafe
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

– Jestem dumna z tej publikacji, to ważne narzędzie – mówi o Krótkiej Instrukcji Obsługi Raka Piersi psychoonkolog i członkini zarządu Fundacji OnkoCafe Adrianna Sobol. Podkreśla: rak wcale nie musi oznaczać, że żegnamy się z kobiecością. 

Tym razem w studiu Hello Zdrowie gości psychoonkolog Adrianna Sobol – członkini Zarządu Fundacji OnkoCafe, w której pracuje z pacjentami onkologicznymi, prowadzi warsztaty oraz tworzy kampanie i akcje społeczne m.in. „BreastFit. Kobiecy Biust. Męska sprawa” czy „ProstaTaHistoria”. Jest też autorką licznych poradników psychologicznych dla pacjentów. Prowadzi też  Centrum Wsparcia Psychologicznego INEO oraz współtworzy audycję radiową „O raku przy kawie”.

Psychoonkolog i członkini Fundacji OnkoCafe w rozmowie z Dorotą Kacprzak opowiada o publikacji, którą współtworzyła razem z redakcją Hello Zdrowie – Krótkiej Instrukcji Obsługi Raka Piersi.

2019 r. to ważny rok dla Hello Zdrowie. To właśnie wtedy powstała Krótka Instrukcja. Jest jak przyjaciółka, która dzieli się z Tobą cenną wiedzą. Podzieliliśmy ją na dwie części. W pierwszej znajdziesz porady pisane dla kobiet, które przechodzą raka piersi. W drugiej przeczytasz rady dla tych, którzy towarzyszą swoim bliskim w chorobie.

Adrianna Sobol w rozmowie z Dorotą Kacprzak mówi, dlaczego warto skorzystać z Krótkiej Instrukcji Obsługi Raka Piersi.

Zobacz rozmowę na temat Krótkiej Instrukcji naszym kanale na YouTubie i pozostałe części wywiadu tu. Następne jego fragmenty już wkrótce, obserwuj nasz kanał! A darmowy e-book stworzony przez kobiety i ich bliskich, lekarzy, psychologów i fundacje, przeczytasz i pobierzesz za darmo z www.krotkainstrukcja.hellozdrowie.pl.

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy:

i
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.