Przejdź do treści

Adrianna Sobol: Zadawanie pytania „Kiedy ostatnio byłaś u lekarza?” może uratować życie [WIDEO]

Adrianna Sobol, OnkoCafe
Adrianna Sobol, OnkoCafe
Podoba Ci
się ten artykuł?
Podoba Ci
się ten artykuł?

Twój partner albo przyjaciółka mają milion wymówek, żeby nie pójść na badania profilaktyczne? Koniecznie zobacz, jak ich do nich nakłonić. Radzi psychoonkolog z OnkoCafe Adrianna Sobol.

Tym razem w studiu Hello Zdrowie gości psychoonkolog Adrianna Sobol – członkini Zarządu Fundacji OnkoCafe, w której pracuje z pacjentami onkologicznymi, prowadzi warsztaty oraz tworzy kampanie i akcje społeczne m.in. „BreastFit. Kobiecy Biust. Męska sprawa” czy „ProstaTaHistoria”. Jest też autorką licznych poradników psychologicznych dla pacjentów. Prowadzi też  Centrum Wsparcia Psychologicznego INEO oraz współtworzy audycję radiową „O raku przy kawie”.

Adrianna Sobol, psychoonkolog z OnkoCafe, podpowiada w rozmowie z Dorotą Kacprzak, jak możemy namówić bliską nam osobę do badania. Jakie sposoby są skuteczne? Co warto wprowadzić w życie? Jeśli chcesz wesprzeć swojego partnera, partnerkę czy przyjaciółkę, to koniecznie zobacz tę rozmowę na naszym kanale na YouTubie i pozostałe części wywiadu tu. Następne jego fragmenty już wkrótce, obserwuj nasz kanał!

Do wyświetlenia tego materiału z zewnętrznego serwisu (Instagram, Facebook, YouTube, itp.) wymagana jest zgoda na pliki cookie.Zmień ustawienia

Zobacz także

Podoba Ci się ten artykuł?

Powiązane tematy:

i
Treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.