2 min.
Jak radzić sobie z toksyczną relacją w pracy? „Trzeba stawiać granice od samego początku” [WIDEO]

Adam Lewanowicz
26.06.2022
Petting – co to jest, sposoby pettingu, petting a ciąża
26.06.2022
„Kobiety uczą się zachowań społecznych na zasadzie kopiuj-wklej, aż osiągają biegłość, która czyni ich autyzm niewidzialnym”. O życiu i kobiecości ze spektrum autyzmu mówi psycholożka i nauczycielka jogi Agata Ucińska
26.06.2022
Co zrobić, aby komary cię nie gryzły? 11 sposobów, które naprawdę działają
26.06.2022
Przebarwienia na skórze, inny niż zwykle kolor moczu, uczucie zmęczenia? To może być chora wątroba
25.06.2022
Afrodyzjaki w kuchni – produkty, które rozbudzą pożądanie!
8 na 10 osób spotkało się przynajmniej raz w życiu z toksyczną relacją. Jak rozpoznać i stłamsić w zarodku relację z szefem, która nas wykańcza? O tym mówi w rozmowie z Kamilą Ryciak psychoterapeuta i seksuolog Adam Lewanowicz.
Adam Lewanowicz wylicza w rozmowie z Kamilą Ryciak sygnały ostrzegawcze, które powinny nas zaniepokoić: ciągła nieobecność w domu, problemy seksualne, kłopoty z dziećmi.
– Jeśli dajemy tę przestrzeń, to liczmy się z tym, że konsekwentnie ktoś będzie nam z niej więcej zabierał. Aż w końcu nie będzie balansu. (…) Trzeba mocno stawiać granice od samego początku – podkreśla psychoterapeuta.
Toksyczna relacja z szefem potrafi wykończyć psychicznie i kompletnie odebrać radość z pracy. Jak rozpoznać, że mamy z nią do czynienia i jak sobie z nią poradzić? Czy odejście z pracy to zawsze konieczność? I dlaczego po wyjściu z toksycznej relacji trzeba przejść przez wszystkie etapy żałoby, żeby naprawdę dojść do siebie? O tym wszystkim mówi w rozmowie z Kamilą Ryciak psychoterapeuta i seksuolog Adam Lewanowicz.
Jeśli podejrzewasz, że tkwisz w toksycznej relacji ze swoim szefem, koniecznie zobacz tę rozmowę. Kolejne części wywiadu już wkrótce, śledź nasz kanał na YouTubie.
W przestrzeni zakupowej HelloZdrowie znajdziesz produkty polecane przez naszą redakcję:
Spodobała ci się rozmowa? Poleć ją koleżance
Zobacz także

„Boimy się myśleć i działać odpowiedzialnie, żeby nie stracić tego, co wydaje się takie cudowne”

„Bez stresu nie ma życia. Problem pojawia się dopiero wtedy, gdy stres jest przewlekły i gdy sobie z nim nie radzimy, nie mamy nad nim kontroli” – mówi prof. Jadwiga Jośko-Ochojska

„Coraz więcej kobiet wychodzi z cienia”. O społecznym nakazie samopoświęcania rozmawiamy z psycholożką Anną Mochnaczewską-Kałasą
Podoba Ci się ten artykuł?
Tak
Nie
Powiązane tematy:
Polecamy

25.06.2022
HELLO PIONIERKI: Jak Michalina Wisłocka uczyła Polki seksualności i autoerotyzmu na wiele lat przed znalezieniem punktu „G”

24.06.2022
Dr n. med. Karina Barszczewska: „W PCOS pojawia się ryzyko zaburzeń psychicznych i behawioralnych, a także seksualnych, o czym bardzo mało się mówi”

22.06.2022
Mylona z alzheimerem, parkinsonem, uważana za chorobę dzieci. Jak rozpoznać i leczyć padaczkę u seniorów, mówi dr n. med. Maria Maliszewska

21.06.2022